• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Ar šitas priedelis man tiks?

Pradėjo iSmall, 2012-10-03 19:33:55

« ankstesnis - sekantis »

iSmall

http://www.skytech.lt/lv6tboxhd-not-only-digital-receiver-media-player-dvbt-full-receiving-recording-h-p-73350.html

Sveiki, norėčiau paklausti ar šis priedelis man tiks. Noriu tėvams įtaisyti šitą, kad rodytu visus lietuviškus kanalus, meniu kalba nėra svarbi. Taip pat žadu kartu paimti kambarinę anteną, bet ar verta? Kadangi tėvai gyvena kaimo vietovėje, kurioje tokios antenikės nelabai ir veikia, dabar turi anteną iškėlę ant stogo seną kuri nelabai ką gado ar reiktu ją keisti nauja? Man funkcijos nėra labai svarbios (įrašymas ir t.t.) , bet svarbu, kad būtų kokybiškas vaizdas ir nestriginėtu.

andrius.semas

Man asmeniškai labai patiko naujo produkto trumpas ir aiškus aprašymas. Negana to, kad skaitmeninis priedėlis turi lietuvių kalbos sąsają su vartotoju, jis puikiai gali atkurti HD vaizdą (ateities technologijos), taip pat gali būti kaip multimedijos grotuvas, turiu omenyje, kad į USB atmintinę įsirašęs kokią nors palaikomo tipo bylas (Vaizdo: avi, mpg, dat, vob, div, mov, mkv, mjpeg, tgs, trp; Garso: mp3, wma, aac; Nuotraukos: jpg, bmp, png), galėsi lengvai ir paprastai peržiūrėti per TV. Juolab - kaina tikrai nedidelė ir įkandama...

Mano atsakymas - teigiamas :)

batmanas

andrius.semas čia gal su sarkazmu rašei? :D Produktas nei naujas, nei jo aprašymas toks įspūdingas.

Kaip ten bebūtų tas priedėlis tikrai tinka skaitmeninei TV. Pats neseniai nusipirkau http://pigu.lt/buitine_technika_ir_elektronika/vaizdo_technika/tv_tiuneriai_buitiniai/skaitmenines_televizijos_imtuvas_tv_star_t1020_hd_usb?id=3641411
Dabar tų priedėlių pilna. Neverta net ilgai sukti galvą, koks patinka, tokį ir perki. Į sodybą išvis pigiausią pasiėmiau, nes ten jokių multimedijų tikrai niekam nereiks, ir kuo puikiausiai rodo.

Dėl antenos, tai kambarinės, manyčiau, net neverta bandyt, neužteks. Galbūt veiktų su sena antena (jei papasakotum, kaip ji atrodo, pabandytume atspėti). Gali pirmiausia priedėlį nusipirkt ir pabandyt ar veiks su sena antena. Bet jei ta antena tikrai sena, tai tikriausiai reiks naujos. Kokios reiks iš esmės priklauso nuo atstumo.

iSmall

Šiaip žinau, kad be stiprintuvo jinai, atrodo tokia lyg butų iš keturių strypų :D

Va pirmadienį atsiūs ir pasižiūrėsiu kaip kas, parašysiu ar veikia :)