• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

dėl Mikrovisatos IPTV keletų kanalų dingimo iš oro erdvės

Pradėjo andrius.semas, 2011-08-30 19:51:06

« ankstesnis - sekantis »

andrius.semas

Būkite geraširdžiai ir nepykite ant manęs.

Kodėl beveik savaitę negaliu matyti keletą komercinių TV kanalų (LNK ir TV3), transliuojamas interneto protokolu (IPTV) Mikrovisatos interneto paketiniais tinklais?

Kas vyksta? Nežinau, kaip toliau ieškoti kompromiso. Lieku sąžiningas visomis prasmėmis.

Darius

Čia matyt dėl to, jog tv3 ir LNK paprašė iš kabelinių tv pinigų už retransliavimą.

Prisegu savo naudojama IPTV grojaraštį, bet tikriausiai man LNK ir TV3 rodo, nes tuo pačiu adresu yra užsakytas kabelinės paketas.

Beje iš Mikrovisatos puslapio dingo informacija apie IPTV.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

andrius.semas

Dariau, tavo konkretus atsakymas dėl iškilusios problemos dabar mano protui suteikė aiškumo. Liūdna, kad mūsiškiai lietuviški TV komerciniai kanalai vėl neįtiko eiliniams žiūrovams. Nesusitapinsiu su konkurencija. 

andrius.semas

OMG, prieš keletą dienų skundžiausi dėl LNK ir TV3 kanalų dingimo iš Mikrovistaos  IPTV akiračio , transliuojamas interneto tinklais. Šiandien vėl įsijungiau VLC vaizdo grotuvą, žiūriu  - jau rodo mano mėgstamiausią kanalą LNK, tačiau netransliuojamas TV3 kanalas. Tikiuosi, kad laikui bėgant Mikrovistaos it TV3 klerkai ras savyje bendrą kalbą, pasirašys atitinkamus dokumentus ir toliau skleis "šviesą"  Mikrovisatos interneto vartotojams. Ačiū už dėmesį.  Andrius

andrius.semas

Ar tiesa, kad Mikrovisata savo vartotojams jau nebetransliuoja TV interneto protokolu IPTV?

Darius

Citata iš: andrius.semas Įrašytas 2012-07-18 18:25:38
Ar tiesa, kad Mikrovisata savo vartotojams jau nebetransliuoja TV interneto protokolu IPTV?
Vadinasi ne man vienam nerodo, po MV puslapio atnaujinimo nebeliko informacijos apie IPTV.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume