• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Seltekos .ts formatas

Pradėjo Donciuz, 2010-05-22 22:16:06

« ankstesnis - sekantis »

Donciuz

Sveiki , esu nusipirkęs tv pridelį Selteka tc-402 , naudoju Mikrovisatos skaitmeninei antžeminei televizijai , įrašinėja jis .ts formatu , gal kas žinot kaip paleisti ? kiek googlinau tai visur isknisau visokiu kodeku parsisiunciau nepaleidzia , o jei į konverterį įdėdinėju tai neatpažįsta , video įrašo 3 failais , t.y. : .ts pats video , ir 2 failiukai "ts.ca" ir "ts.idx"
"

batmanas

Kad man atrodo Seltekos TS įrašai niekuo nesiskiria nuo kitų. Tie papildomi failiukai iš esmės nereikalingi, ten tikriausiai saugo laidos pavadinimą ar panašiai.

Bent jau aš TS failus žiūriu su MPC Homecinema + ffdshow + Haali splitter. Na ištikrųjų su šita kombinacija viską žiūriu. :) Šiaip daug kas tą TS turėtų grot, pvz VLC groja.

Soliaris

Susidėk K-Lite Mega Codec Pack ir viską rodys.

Donciuz

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2010-05-23 10:32:06
Susidėk K-Lite Mega Codec Pack ir viską rodys.

Įsirašiau  ta k-lite mega packa , pries tai aisku svariai pasiule istrint paprasta k-lite full ... ir va paleidziant per classic ka meta ( vlc ir wmp nerodo isvis ) http://yfrog.com/6pnerodoj

Darius

Įrašyk trumpą įrašą ir įkelk kur nors. Pažiūrėsim ar mums rodys.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume


Darius

Neatkreipiau pirmai gerai dėmesio, jog Mikrovisatos tv. Kanalai perduodami koduoti, todėl tikriausiai ir įrašas kuoduotas, tad jį galima peržiūrėti tik su tiuneriu ir Conax kortele. Pabandyk ją išimti, tada turėtų nerodyti įrašo.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Donciuz

Gal tu ir teisus ,gal dėlto ir nerodo per pc , bet be kortelės tai koduoto kanalo įrašą rodo ...

Ar

Citata iš: Donciuz Įrašytas 2010-05-24 10:16:37
Gal tu ir teisus ,gal dėlto ir nerodo per pc , bet be kortelės tai koduoto kanalo įrašą rodo ...

nes visa dekodavimo informacija yra faile *.ts.ca

Donciuz

#9
Aisku , dekui uz info .. gaila ..