• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Kamštis Rusijos pašte

Pradėjo Darius, 2010-03-28 23:15:36

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Kaip skelbia Honkongo paštas, dėl problemų Rusijos muitinėse siuntiniai į kai kurias šalis, tarp jų ir į Lietuvą gali vėluoti
http://www.hongkongpost.com/eng/publications/notices/2010/20100322a/index.htm
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Darius

Pasirodo ta naujiena dėl kamščio buvo įdėta ne šiaip sau.


Taip, ten ne klaida, laiko tarpas tarp Hong Kong ir Rusijos pašto  2,5 savaitės :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

slpa

#2
Va mano užsakymas kiek iki Rusijos keliavo, jau galvojau kad prarastas, bet va atsirado, taigi laukiam Lietuvoje

Darius

Citata iš: slpa Įrašytas 2010-04-12 23:53:57
Va mano užsakymas kiek iki Rusijos keliavo, jau galvojau kad prarastas, bet va atsirado, taigi laukiam Lietuvoje
Rusiją maniškis siuntinys paliko balandžio 6, o 9 dieną  Lietuvos paštas išsiuntė man laišką, jog atsiųsčiau invoince :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

marenas14

O kaip reikia paziureti ar suzinoti apie sava siuntini??? man liepia irasyti  Postal ID number o as nesuprantu kur ji reikia rasti gal galit paaiskinti??

Darius

Citata iš: marenas14 Įrašytas 2010-04-21 13:10:22
O kaip reikia paziureti ar suzinoti apie sava siuntini??? man liepia irasyti  Postal ID number o as nesuprantu kur ji reikia rasti gal galit paaiskinti??
Jei išsiųsta registruotu paštu turėtų būti DX nurodytas sekimo numeriukas RTXXXXXXXXXHK arba RBXXXXXXXXHK. Apsilankyk čia http://www.dealextreme.com/accounts/summaries.dx turėtų prie užsakymo parašyta  pavyzdžiui: Shipped  via Tracked Air Mail  RBxxxxxxxxxHK
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

zuludrag

Padariau uzsakymuka is DX. Laukiau kol Rusijos paste atsiras. Taip ir neatsirado - gavau iskart Lietuvoje :)
Issiusta is DX ofiso 05-11, gavo LT muitine 05-28. Visai smagu :) Negi dabar tiesiogiai siuncia? :D