• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

LRT HD nuo sausio vidurio, tačiau ne per DVB-T

Pradėjo Darius, 2013-12-10 17:18:23

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume


Soliaris

Andriau, tu esi ligonis. O gal sergi narcisizmu ir trokšti dėmesio? Darius įdėjo nuorodą, bet, ne, tu būtinai irgi turi iš paskos įkelti jau visą straipsnį. Jei kas įdeda kokį, failą parsisiųsti, tai tu būtinai irgi iš paskos tą patį darysi. Gal tu pas gydytojus apsilankyk. Sveikas žmogus taip  nesielgia.

andrius.semas

Taip, aš esu ligonis ir dėl to tikrai nesusireikšminu savęs, bet pripažinkime kitą tiesą: Tu esi didesnis ligonis už mane. Galbūt netgi psichiškai nesveikas ligonis. Pasigydyk!!!...

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2013-12-11 10:41:29
Andriau, tu esi ligonis. O gal sergi narcisizmu ir trokšti dėmesio? Darius įdėjo nuorodą, bet, ne, tu būtinai irgi turi iš paskos įkelti jau visą straipsnį. Jei kas įdeda kokį, failą parsisiųsti, tai tu būtinai irgi iš paskos tą patį darysi. Gal tu pas gydytojus apsilankyk. Sveikas žmogus taip  nesielgia.

Soliaris

Aš iš paskos nedėlioju tų pačių failų, kaip tu. O tu jau senai garsėji savo nesąmonėmis. Nieko naujo.

andrius.semas

LRT pradeda raiškiosios televizijos (HDTV) erą Lietuvoje (pokalbis studijoje)

http://www.youtube.com/watch?v=w2C5qJsUpqs

loremel

Labai džiugi žinia! Tik ar gali pats televizijos paslaugų tiekėjas transliuoti prastesne kokybe? Naujame būste dar neturime įsivedę televizijos, tad įdomu ar pvz cgates tieks HDTV?

dinux

Pas mane cgate kabelinė. LRT HD rodo, tiesa nukeltas kažkur į galą, 71 kanalas.

dinux

Ką tik persijungiau į LRT HD kanalą, gavau pranešimą, kad kanalas blokuojamas.

Naujienos apie tai, kad kanalas užkoduotas neradau, bet neradau, kad būtent HD patenką į pagrindinį ar kokį nors kitą paketą (pvz sumani.tv paketuose yra pažymėta apie LRT HD).

Kaip ten yra pas kitus, rodo ?

Soliaris

Tai tu klausk savo paslaugų tiekėjo, kodėl LRT HD užkoduotas.

andrius.semas

Jei esi TEO vartotojas rinkinį ,,HD ir 3D kanalai"galima užsisakyti ir žiūrėti nemokamai, jei turite šviesolaidinį internetą ZEBRA arba jei Jūsų interneto prieigos greitaveika pakankama raiškiesiems HD kanalams teikti.

Citata iš: dinux Įrašytas 2014-06-10 22:44:10
Ką tik persijungiau į LRT HD kanalą, gavau pranešimą, kad kanalas blokuojamas.

Naujienos apie tai, kad kanalas užkoduotas neradau, bet neradau, kad būtent HD patenką į pagrindinį ar kokį nors kitą paketą (pvz sumani.tv paketuose yra pažymėta apie LRT HD).

Kaip ten yra pas kitus, rodo ?

dinux

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-06-11 20:54:51
Tai tu klausk savo paslaugų tiekėjo, kodėl LRT HD užkoduotas.
Paklausiau ir pas jį, pagaliau ir atsakė.
O atsakymas toks, kad šita transliacija buvo testinio popūdžio ir dabar ji išjungta. Siūlo visa tai žiūrėti per sumani.tv.

Žodžiu visus vartotojus bando stumti į sumani.tv, o interneto aš iš jų tikrai imti nenoriu, tad pasibaigus sutarties laikui reikės kažką galvoti.

Soliaris

Na, kol dauguma dar turi senus TV, o ne išmaniuosius, jie gali sau tą leisti.

andrius.semas

#13
Nors mano interneto tiekėjas yra Cgates, arba kitaip tariant - Mikrovisatos grupė, aš tikrai nesunkiai galiu žiūrėti LRT HD kanalą pasitelkdamas kitų internetų tiekėjų paslaugomis, pasinaudodamas savo IT žiniomis, todėl lengvai ir nevaržomai galiui apeiti visas aplink pasitaikiusias spragas :P

Soliaris

Citata iš: andrius.semas Įrašytas 2014-06-14 09:09:09
Nors mano interneto tiekėjas yra Cgates, arba kitaip tariant - Mikrovisatos grupė, aš tikrai nesunkiai galiu žiūrėti LRT HD kanalą pasitelkdamas kitų internetų tiekėjų paslaugomis, pasinaudodamas savo IT žiniomis, todėl lengvai ir nevaržomai galiui apeiti visas aplink pasitaikiusias spragas :P

Eilinį kartą nusišnekėjai. Jis nori per TV žiūrėti, o ne per kompą. Pasidalink tom savo IT žiniom, kaip žiūrėti TV kanalus be kabelio ar antenos, jei TV net neturi LAN lizdo?