• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Dealextreme pirkimas urmu

Pradėjo Darius, 2009-10-06 21:07:43

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Perkant iš Dealextreme galima sutaupyti dar perkant urmu, to urmu neįsivaizduokite kaip konteinerio vienodų prekių, gauti mažesnes kainas užtenka pirkti 3 ar daugiau tos pačios prekės vienetus.
Jau prekės aprašyme galima matyti kiek ji kainuos imant 3 ar daugiau vienetų. Įsimetam pasibandymui to lazerio 10 vienetų.

Krepšelyje pastebėsite, jog nuolaida automatiškai nėra taikoma.Reikia įjungti  "BULKRATE" kainas, tai galima padaryti paspaus nuorodą po prekių sąrašu Enable BULKRATE pricesArba suvedus bulkrate kodą kaip nuolaidos kuponą.Po bulkrate įjungimo pastebėsite jog prekės kaina nepasikeitė, ir krepšelyje atsirado 1,7usd mokestis už siuntimą registruotų paštu.Registruotas siuntimas privalomas perkant prekes urmu, ir kas kas keisčiausia jis yra mokamas, nors ir prekių vertė viršija 15 dolerių.

Nors ir prekės kaina rodoma be nuolaidos, tačiau atpigimą pajusite žemiau žiūrėdami bendrą sumą už prekes.Paskutinis patarimas. Jei perkate urmu mažos vertės daiktus pasižiūrėkite ar su nuolaida nesigauna daugiau negu be jos, nes Jums tenka sumokėti 1,7 USD už siutimą.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume