• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Lėtokai Dealextreme užsakymai veikia

Pradėjo Darius, 2009-08-30 12:17:51

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Keistai, užsakinėjau USB kortelių skaitytuvą antradienį ryte, tą pačia dieną per pietus žiūriu jau rašo jog prekė "ready" - suprask paruošta. Vis laukiu, kada pradės pakuoti, vis nepakuoja, bet šiandien sulaukiau. Tai įdomu ar čia jų sistema kvailioja, ar rimtai prekė, beveik savaitės pakavimo lauke.
P.S. Kinai ir sekmadienį dirbą, t.y. pakuoja ?


Šiandien išsiuntė, praėjus lygiai savaitei po užsakymo.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

darune

o tu pats pagalvok kokia pas juos apyvarta jauciu... mes perkam - o pasaulis dydelis..  tad uztrunka..

Darius

Man čia keisčiau buvo, kad sekmadienį pakuoti pradėjo :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

jonasz11

Sveiki, norėjau paklausti kiek ilgiausiai laukėt kol gaus prekę iš tiekėjo? Pirkau dvi prekes už maždaug 5 dolerius, bet jau praėjo 20 dienų, o prekės vis dar neturi, kaip suprasti?

Darius

Citata iš: jonasz11 Įrašytas 2010-02-22 15:59:15
Sveiki, norėjau paklausti kiek ilgiausiai laukėt kol gaus prekę iš tiekėjo? Pirkau dvi prekes už maždaug 5 dolerius, bet jau praėjo 20 dienų, o prekės vis dar neturi, kaip suprasti?


Man buvo vienos prekės teko laukti porą mėnesių, bet atšaukiau i užsisakiau kitą. Šiaip pažiūrėk abiejų prekių aprašymus ar nerašo jog iki kažkada prekių laukiama iš tiekėju.

Man rodos išties tai ilgokai laukti reikia, nes kinai naujus metus savaitę gerą šventę(vasario 12 -20 kažkur ) ir Dealextreme nedirbo.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

jonasz11

Citata iš: Darius Įrašytas 2010-02-22 16:09:16
Man buvo vienos prekės teko laukti porą mėnesių, bet atšaukiau i užsisakiau kitą. Šiaip pažiūrėk abiejų prekių aprašymus ar nerašo jog iki kažkada prekių laukiama iš tiekėju.

Man rodos išties tai ilgokai laukti reikia, nes kinai naujus metus savaitę gerą šventę(vasario 12 -20 kažkur ) ir Dealextreme nedirbo.
Kaip geriau pirkti? Ar dvi prekes iš karto ar dvi prekes atskirai?

Darius

Čia jau ekonominiai žaidimai. Jei prekės kartu kainuoja 15 dolerių, tai verta pirkti drauges, nes bus nemokamas registruotas siuntimas. Jei kiekviena prekė kainuoja po daugiau nei 15 dolerių galima atskirai pirkti, jei bus mažesnė siuntinio vertė, mažiau kibs muitinė jei kas.

Jau buvo porą kartų jei dalis prekių dar neatkeliavo iš tiekėjų išsiunčiamos tos kurios yra jau gautos atskiru siuntiniu. Tiesa viena problema, jei jų kaina nesieks 15 dolerių siuntimas bus neregistruotas.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

slpa

#7
O kiek vidutiniškai būna statusas waiting for supplier ? turiu omeny ai užsisakai daugiau nei vieną prekę ir parašyta kad ships in 2-4 dienos? nes laukt pora mėnesių o paskui nutraukinėt ir vėl belekiek laukt nežavi visai, taigi įdomu po kiek laiko bandyt užsakinėt iš naujo? Ir ar verta tada vėl tas pačias (su tuo pačiu SKU) ar geriau kitas rinktis?

Darius

Citata iš: slpa Įrašytas 2010-02-26 12:26:37
O kiek vidutiniškai būna statusas waiting for supplier ? turiu omeny ai užsisakai daugiau nei vieną prekę ir parašyta kad ships in 2-4 dienos? nes laukt pora mėnesių o paskui nutraukinėt ir vėl belekiek laukt nežavi visai, taigi įdomu po kiek laiko bandyt užsakinėt iš naujo? Ir ar verta tada vėl tas pačias (su tuo pačiu SKU) ar geriau kitas rinktis?
Čia įvairiai būna. Man buvo per dvi dienas išsiuntė prekę. Dažniausiai apie savaite reikia laukti, jei atsiras kažkokių problemų su tiekėjais pasikeisti iš statusas iš "waiting for supplier" į "     Temporary stock shortage, contact us if necessary" Geriausia rintis prekę prie kurios nurodytas žalias pristatymo laikas, būna kartais ETA ir kiek dienų liko kol tiekėjas užveš prekių. Tai su ETA atsargiai, atrodo galvoji palauksi ten savaite ar dvi, bet praėjus laikui vėl ETA terminas atsiranda ir taip kelis kartus :)   
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume