• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

ts to avi tikslas?

Pradėjo jankus1, 2008-09-18 18:23:49

« ankstesnis - sekantis »

batmanas

#15
Gal ir blogai pasakiau.
Atsisiųsk DGMPGDec ir DeComb, išarchyvuok AviSynth 2.5/plugins/ kataloge. Atsisiųst galima čia:
www.doom9.org/decomb.htm

Tada turėtų veikti. ;) Beje, pažiūrėt ar gerai veikia skriptas gali ir su Windows Media player arba Media Player Classic.

Soliaris

Lengviausia su ConvertXtoDVD ar Nero 8 versija konvertuoti į DVD. Jei nori po to į AVI, su nemokama programėle VOBMerge VOB failus sujungi į vieną ir keli į VirtualDub.

batmanas

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2009-01-27 19:07:35
Lengviausia su ConvertXtoDVD ar Nero 8 versija konvertuoti į DVD. Jei nori po to į AVI, su nemokama programėle VOBMerge VOB failus sujungi į vieną ir keli į VirtualDub.
Vargu, ar galima dvigubą darbą pavadint lengviausiu.

Soliaris

Gal ir ne. Bet kurti skriptus irg kai kam gali būti sudėtinga. Tas dvigubas darbas ne visada ir reikalingas. Jei norisi pasižiūrėti įsirašytą laidą ar filmą su DVD grotuvu, užtenka tik konvertavimo į DVD. Yra dar tokia Super. Su ja galima versti į AVI, bet dažnai su ja sukonvertavus, man nesutampa garsas su vaizdu. Su Nero 8, kiek teko bandyti, viskas būna gerai. Sutampa vaizdas ir garsas. Esu bandęs ir Grass Valley ProCoder 3,00.50, bet irgi nesutapdavo vaizdas su garsu.

batmanas

Su skriptais man paprastai sutampa garsas. Tik kai įrašas prastos kokybės, tai tose vietose kur vaizdas subyra, ten ir su garsu problemų būna.   :(

FH

Taip. Jeigu įrašas geras (be jokių trikdžių įrašant), tai labai lengvai StaxRip paima ir suspaudžia bet kokiu kodeku (DivX, XviD, x264) į avi, mkv, mp4 ar kokį kitą containerį.

Darius

Citata iš: FH Įrašytas 2009-01-28 17:05:04
Taip. Jeigu įrašas geras (be jokių trikdžių įrašant), tai labai lengvai StaxRip paima ir suspaudžia bet kokiu kodeku (DivX, XviD, x264) į avi, mkv, mp4 ar kokį kitą containerį.
Pabandžiau, šauni programa. Tik konvertuojant reikia resize daryti į  768 x 576 ar kitą raišką su 4:3 įstrižainės santykiu, kad vaizdas neįsitempęs gautųsi :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

batmanas

Nežinau, kaip čia yra, bet kaip resize bedaryčiau su tuo StaxRip vaizdas gaunasi ištemptas.

Darius

Citata iš: batmanas Įrašytas 2009-01-28 23:10:30
Nežinau, kaip čia yra, bet kaip resize bedaryčiau su tuo StaxRip vaizdas gaunasi ištemptas.
Keistai, dabar pabandžiau ir man vėl gavosi ištemptas vaizdas, bet nustatymuose radau jog galima nurodyti šaltinio kraštinių santykį.
View ==> Options arba F8. Įrašiau 4:3, padėjo atrodo :)

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

batmanas

Na man vistiek nepavyko gaut geros rezoliucijos. Todėl pasilikau prie AviSynth + MeGUI.

Dar radau vieną tokia šaunią programėlę – DGAVCDec. (Pavadinimą gal ir buvo galima normalesnį sugalvot, bet svarbiausia, kad veikia)
Su šita programėle galima nuimti nuo TS failo garsą. Ir geriausia, kad tada pavadinime prirašomas DELAY, t.y. kiek reikia uždelsti video. Tada labai paprasta su MeGUI konvertavus, nebūna tos problemos, kad nesutampa vaizdas ir garsas(nebent įrašas prastas).
Šiaip DGAVCDec dar skirtas "decoduot" h264 failus, bet nežinau ar čia būtų geriau, nei tiesiog per AviSynth skriptą su DirectShow. Tai kol kas naudoju tik garsui.


P.S. Nežinau kodėl kaip konvertuoti diskutuojam čia, nes temos pavadinimas visai apie ką kitą. ;D

Soliaris

#25
 Su TMPGEnc 4.0 XPress 4.7.6.304 jau galima iš kart konvertuoti, išsikarpyti reklamas. Taigi jau galima normaliai susikonvertuoti, kaip ir kitus įprastus failus.