• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

ts to avi tikslas?

Pradėjo jankus1, 2008-09-18 18:23:49

« ankstesnis - sekantis »

jankus1

norejau paklaust koks tikslas konvertuot ts i avi? irasiau 45 min video. TS uzima ~700mb, o avi po konvertavimo su virtualdub uzima 87 gb :DD gal riekia ka nors sureguliuot tame virtualdub???

FH

#1
Matomai nebūsi nustatęs spaudimo kodeko (compression). Pasirink xvid ar divx, ten bitreitus apsiskaičiuok kokio nori ir suspaus. Taip pat ir su audio.

jankus1


jankus1

gal dar galit kas nors konkreciai pasakyt koki compression daryt kad avi dydys butu mazesnis uz ts ir kad butu normali kokybe, be jokiu kvardrateliu ir t.t. ir dar, prie audio compression neina pasirinkt kodel?

batmanas

Kad audio compression eitų, pasirink Full processing mode.

Šiaip naudok XviD. Kvadratėlių būt išvis nelabai gali būt dėl spaudimo, tik dėl prasto įrašo. Bitrate daugiau 2000 kb nedaryk, nes panašiu ir transliuoja. Šiaip siūlau kokį 1000-1500. Nors čia iš dalies no rezoliucijos priklauso.

Dar siūlyčiau pradžioj kokį trumpesnį įrašą pasidaryt ir su juo paeksperimentuot, pažiūrėsi kas kaip tau geriau.

jankus1

Dar klausimas : konvertinau i avi, viskas kaip ir ok, video trukme 48min. Tik va atsilikineja garsas nbuo vaizdo, o nuo vidurio video kaip ir gerai pasidaro viskas. kas daryt? :)

batmanas

Nu čia tai nelabai žinau. Lyg ir būna ten kažkokios programos tą atsilikinėjimą apskaičiuoja ir kažką daro, bet nežinau... Kažkaip seniau ir man taip buvo, bet dabar paskutiniu metu viskas normaliai, tai nesuku galvos.
Šiaip gali bandyt iš akies maždaug pats tą garsą pareguliuot. Su VirtualDub atskiri garsą nuo video ir pvz per Audacity bandai sureguliuot. Bet iškart įspėju – gana painus darbas.

Agent0014

isirashyneju ts video jau seniai bet va konvertuot i avi ar koki kita dar nebandziau, tai koks db geriausias konverteris yra ir kad instalia lengvai butu rast kur? virtualdub naudojat jo? cia pilnas pavadinimas dar maciau lyg ir nero vision bet kad net nebalai man ten aishku kaip konvertuot? ar su nero ten ishkart konvertuoj ir irasho, manau yra geresniu programu kad ir ta virtualdub ar dar kas tai laukiu pasiulymu ir info kokios nors

Agent0014

kuku ..gal yra galinciu patart. Koks konverteris sia akimirka geriausias? ir/ar kaip su virtualdub ten padaryt kad bent ts failus atpazintu? nes meta eror. Susirast koki filtra gal? viena radau bet nieko nepasikeite, kur rast? ar kas kita blogai? ar visiems tik israrinus ir paleidus jau .ts failus ir atpazindavo? ::)

batmanas

Naudojam AviSynth. Čia tokia programėlė, kad paleidžia TS failą ir kitom programėlėm perduodą vaizdą panašiai jau kaip AVI formatu.
Tai įsirašom tą programėlę ir parašom paprastą skriptuką su notepad. O tą skriptuką jau gali ir su VirtualDub atidaryt. Nors gal geriau jau dabar vietoj jo MeGUI.

Agent0014

#10
tai gana sudetingai skamba ir nelb dar aishq. Ir nemazai veiksmu del vieno gan paprasto konvertavimo. Tikiuos greit sukurs kas nors ka geresnio ir paprastesnio. nejau sunku ka paprasto kaip H264TS_Cutter sukurt tik .TS konvertavimui skirta :)

o kaip parashyt ta "parašom paprastą skriptuką su notepad." kaip jis tur atrodyt?

batmanas

DirectShowSource("C:\failas.ts")
Crop(4,4,-4,-4)
FieldDeinterlace()
LancoszResize(640, 480)

Pirmoje eilutėj nurodai kur tavo TS failas. Antra apkarpo kraštus, kad nebūtų juodų tarpų, tai pixeliais nurodai kiek nukirpt (eilės tvarka tokia: kiek kirpt kairėj pusėj, viršuj, dešinėj, apačioj).
FieldDeinterlace - deinterlacina, nežinau kaip lietuviškai pasakyt. :D Nu padaro, kad nebūtų vaizdas tokiom juostom.
Ir galiausiai paskutinėje eilutėj parašai į kokią rezoliuciją nori pakeist. Resizinti būtina, nes kitaip gausis ištemptas vaizdas, kadangi H264 transliuojama su mažiau pikselių, o paskui jie ištempiami.

Nu ir visą šitą skriptą per Notepad išsaugai ne kaip TXT failą, bet AVS.

Agent0014

na padariau kaip parashei bet kad ir .AVS failiuko neatidaro VirtualDub dar pabandysiu su kitom

batmanas


Agent0014

susiinstaliavau, del to db atrodo gerai, bet vistiek tie VirtualDub tiek MeGui meta error. Ir ties "there is no function named FieldDeinterlace " o ji istrynus ir ties "no function named LancoszResize." gal ka suklydai? ar kodel taip rasho?