• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

9 nauji TV kanalai Kaune 778Mhz

Pradėjo Milvis, 2008-02-01 19:59:43

« ankstesnis - sekantis »

Milvis

Taigi atrodo dabar galime matyti dar 9 nekoduotus kanalus transliuojamus 59kanalu 778Mhz Kaune.

Norint matyti siuos kanalus reikia naudoti ffdshow decoderi, kitaip girdesim tik garsa, decoderio nustatymuose butina ijungti h.264


Darius

Šie kanalai tai iš tikro turėtų būti koduoti :D Pažiūrėsim ar ilgai rodis.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

dekojam 1-jam TEO  tinklui  ;D

pxnx

Ar vis dar matai ta VH1 ? Nes man tai nerodo kotais, net ir garsas neina, beje ar bandet kas ziuret tuos 4 papildomus BBC, DW, TV 5, ir TV Polonia per AltDVB 2.2 ? Man garsas eina, o vaizdas ne, nors tuos 9 lietuviskus ziuriu be problemu. Kame cia kampas ?

Darius

Užsenietiškus kanalus rodo tik su ffdshow kodeku. Dabar žiūrėjau, rodo man VH1.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Arrturas

man rodo siuos kanalus ir vilniuje berods 706Mhz dazniu. irgi su ffdshow. tik dbr kazkotais issijungia altDVB automatiskai po kokiu 5min paziurejus koki kanala. idomiai cia, reiks bandyt perinstaliuot ka nors :)

Darius

Citata iš: Arrturas Įrašytas 2008-02-12 14:23:21
man rodo siuos kanalus ir vilniuje berods 706Mhz dazniu. irgi su ffdshow. tik dbr kazkotais issijungia altDVB automatiskai po kokiu 5min paziurejus koki kanala. idomiai cia, reiks bandyt perinstaliuot ka nors :)

O kaip rodo? Nebyra vaizdas į kvadratėlius?
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Arrturas

na savotiskai, kazkaip kitaip negu lietuviski kanalai, matyt del to kad naudajamas ffdshow. kai signalas labai suprasteja tai vaizdas trukcioja ir atsiranda tie kvadrateliai, bet dideli lb. o kai signalas tik truputi suprasteja tai matosi toks vaizdo bangavimas kai staigiai juda pvz zmogus. ziurint lt kanalus vietoj bangavimo atsiranda kvadrateliai, vaizdas "subyra" kitaip sakant.
o siaip is pirmo zvilgsnio kokybe geresne nei lt kanalu.

Darius

Matai, dėl trukdžių ffdshown mėgsta nulūžti. Tai tikriausiai dėl to ir išsijungia AltDVB.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

CitataParašyta: Arrturas
Iterpti citatą
na savotiskai, kazkaip kitaip negu lietuviski kanalai, matyt del to kad naudajamas ffdshow. kai signalas labai suprasteja tai vaizdas trukcioja ir atsiranda tie kvadrateliai, bet dideli lb. o kai signalas tik truputi suprasteja tai matosi toks vaizdo bangavimas kai staigiai juda pvz zmogus. ziurint lt kanalus vietoj bangavimo atsiranda kvadrateliai, vaizdas "subyra" kitaip sakant.
o siaip is pirmo zvilgsnio kokybe geresne nei lt kanalu.

bangavima gali panaikint uzdejes  ffdshow codece varnele ant "deinterlacing" (kai rodo video prie laikrodzio ant FFv desini ir pazymi)

Arrturas

dekui EV1L, dbr jau normaliai rodo :)
beje, jei kas dar nepastebejot tai 5 is 12 uzsienio kanalu galima rinktis kalba is anglu i rusu. As matau siuos uzsienio kanalus: Jetix rus/eng (pas mane sita kanala rodo tik su Transedit_MMC_Demo programa), Discovery civilisation rus/eng, Discovery travel rus/eng, Discovery science rus/eng, BBC prime eng, BBC World eng, DW-tv eng, EuroNews eng/rus, RTVi rus, Tv Polonia lenku, VH1 eng, World fashion eng. Kartu su lietuviskais 762Mhz randa kazkoki kanala "Testas" bet nieko nerodo. Beje su transedit programa kanalus tokius kaip jetix rus ir jetix eng randa atskirai, tai patogu perjungt kalba.

geduxk

teo paleido ten kazkoki bandomaji gavo teisia transliuoti kanalus :D tai dabar velnias zino :D erdves jau imtuvus pardavineja su dekodavimo kortelem :)

justas852

kiek kainuoja tas erdviu imtuvas

edaz

Kazkaip man nerodo su Altdvb DW, BBC ir TV Polonia kanalu, bandinejau ivairiu kodekus, bet vaizdo taip ir negaunu. Isbandziau ivairius kodekus taipat ir ffdshow bet nieko gero. Su DVBViewer rodo kuo puikiausiai tuos 3 kanalus, tiek su ffdshow tiek su cyberlink kodekais. Gal kas turite kokiu minciu kaip priverst AltDVB rodyti ? :)