• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

AltDvb error su windows 7

Pradėjo MrBamboochia, 2010-09-03 19:45:06

« ankstesnis - sekantis »

MrBamboochia

Iskilo tokia problema, kad bandant registruot tuos filtrus meta errorus ir nzn ka daryt "The module "DvbAvSrc.ax" was loaded but the call to DllRegisterServer failed with error code 0x80004005." Gal kas zino kame cia galetu but problema?

Soliaris

į system 32 tuos failiukus nukopijuok ir užsiregistruos tada.

MrBamboochia

Tas pats :( pas mane kazkaip keistai yra 2 program files: Program files ir Program files (x86). Tai nzn ar cia taip turi but, bet gal sitas turi itakos?

dinux

Pas tave greičiausiai 64bit windows'ai

Soliaris

Juk parašiau, ką daryt. Susitvarkyk ir rodys.

MrBamboochia

Taip 64bit win7 pas mane...

Soliari, juk sakiau kad nepadeda, perkeliau tuos filters failiukus i system32 folderi, bet klaida ta pacia meta ir nieko neregistruoja :(

Soliaris

O gamintojo originali programinė įranga netinka? Koks TV imtuvas?

aiwaraz1

Citata iš: MrBamboochia Įrašytas 2010-09-03 19:45:06
Iskilo tokia problema, kad bandant registruot tuos filtrus meta errorus ir nzn ka daryt "The module "DvbAvSrc.ax" was loaded but the call to DllRegisterServer failed with error code 0x80004005." Gal kas zino kame cia galetu but problema?
sweikas turejau ir as tokia problema zinok ispresti labai lengva isjunk user accaunt control ir restart pc tada bandyk registruot turetu pavykt bent jau pas mane su ijungtu user account control neuzregistruoja o kai isjungiu uzsiregina. jeigu nezinai kur tas isjungimas yra parodisiu control panel->user accounts and family safety-> kairiam sone system and security-> tada po action center yra uzrasas change user account control settings spaudziam ji->ir ta rankenele nuleisk i never nofity ir tada paspausk ok jei issoks kokia lentele paskaityk ir padaryk kad tikrai nori isjunkti ir tada restartuok pc va ir viskas turetu veikt

MrBamboochia

DEKUI AIVARAI !!! Suveike! :)

MrBamboochia

Dabar problema iskilo tokia, kad berods viska sutvarkiau su tais kodekais, bet leidziant kanala paraso Wait... ir vaizdo ner, o garsas yra...