• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

AltDVB strigineja

Pradėjo erkinas, 2010-02-16 22:39:39

« ankstesnis - sekantis »

erkinas

AltDVB strigineja,rast rado kanalus bet jau kaip ir pradedi ziuret ekranas kvadrateliais issimeto ir uzstringa, ten kur 100/100  buna tik 100/85 bet staigiai nusoksta iki 0/0.gal kas susidure esat,nuo ko reiktu pradet tvarkyt?
Dekui uz pagalba.

Milvis

Pagal aprašymą manau ,kad su tiuneriu gali būt problemos. Man su kworld 380u taip būdavo, retkarčiais padaužyt jį užtekdavo ir rodydavo gerai. Nors dar reiktų įsitikint, kad antenos geras signalas

erkinas

jo pas mane ir 380 Kworld,bet va biski pachimicinau,kontakto nebuvo gero su usb,ten viska subintavau ir veikia,bet veikia su vlc,o su Altb nerodo.

Milvis

Siūlau iškart nešt jį į garantinį, tegu grąžina pinigus. Aš kažkaip delsiau, kol tapo toks, kad jau gėda į garantinį nešt būtų :D Šiaip USB  šiek tiek judanti jungtis pasidarė, nors kontaktas lieka, kitaip windows rodytų, kad atjungtas device.
Būdavo pradžioj atjungus, gerai pakračius jį, imdavo rodyt atldvb, poto kai užkaista jau nebūdavo problemų.
Bet taip po kelių mėnesių vis sunkiau sekės jį įjungt, kol galiausiai nusipirkau leadtek