• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

AltDVB problemos

Pradėjo FH, 2009-10-02 22:53:19

« ankstesnis - sekantis »

FH

Super gidas, tik gal žinai, kodėl man visiškai negaudo 778000 ir 786000 dažnių?  ???

Darius

Citata iš: FH Įrašytas 2009-10-02 22:53:19
Super gidas, tik gal žinai, kodėl man visiškai negaudo 778000 ir 786000 dažnių?  ???
Nueik į dažnių skanavimą, uždėk varnas ant tų dažnių. Ir pabandyk anteną pasukinėt ir tai padaręs pasirink Signal test, gal ką pagaus, na ir taip pažaisk su antena.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

arejas

Gal kitu daznius pas tave tie kanalai sedi. Todel siais ir negaudo jei gyveni skirtingam mieste nei darius tai taip ir bus.

FH


andrius8

Man niekaip neiseina pagauti kanalu per ALTDVB, turiu instaliaves ffdshow, cyberlink 7, kame galetu buti problema? :-\

Darius

Citata iš: andrius8 Įrašytas 2009-11-03 10:42:28
Man niekaip neiseina pagauti kanalu per ALTDVB, turiu instaliaves ffdshow, cyberlink 7, kame galetu buti problema? :-\
Arba ne tuos dažnius skenuoji, arba reikia geresnės antenos.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

aiwaraz1

kodel man sitoje programoje vaizdas ir garsas veluoja 5 sekundes o televizoriuje normaliai??? beje pastebejau 2 bugus:
1. paleidus programa kartais neisijungia patys kanalai spaudi ant kanalo bet nerodo pragrama paleidus is naujo apie 5 kartus pradeda jau normaliai rodyti.
2. snekant telefonu arba rasant zinute prie kompo programa pradeda strigti ir signalas sumazeja iki 12 %  cia turbut tik 1 modeliui HP DV7-1140 EN.
ir dar vienas klausimas kaip ziureti mokamus kanalus ta prasme kur pay gal yra kokie kodai ar pluginai ar failai kad galeciau ziuret tuos kanalus bandziau ten reguliot mokama kanala bet nieko nesigavo. Gal yra zinanciu kaip tai padaryti????

Darius

Vėluoja vaizdas nes skaitmeninis signalas, užtrunka jį apdoroti ir pries siunčiant ir gavus, nieko nepaleisi.
Dėl mobiliųjų telefonų, tai naudok arba lauko anteną, o jei ir tai nepadės yta specialųs filtrai slopinti GSM trukdžius, programa čia ne prie ko.
Dėl mokamų kanalų žiūrėjimo - http://forum.radiocool.lt/index.php/topic,367.0.html
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

aiwaraz1

Citata iš: Darius Įrašytas 2009-11-12 22:55:28
Vėluoja vaizdas nes skaitmeninis signalas, užtrunka jį apdoroti ir pries siunčiant ir gavus, nieko nepaleisi.
Dėl mobiliųjų telefonų, tai naudok arba lauko anteną, o jei ir tai nepadės yta specialųs filtrai slopinti GSM trukdžius, programa čia ne prie ko.
Dėl mokamų kanalų žiūrėjimo - http://forum.radiocool.lt/index.php/topic,367.0.html
o kaip ziureti nemokamai ? ???

batmanas

Mokamo kanalo neįmanoma žiūrėt nemokamai, nes tuomet jis taptų nemokamas ir vistiek nemokamai žiūrėtum tik nemokamus.  ;D

Rimtai kalbant, tai jeigu nori mokamų kanalų, tai teks ir susimokėt. Kol kas negirdėti, kad kažkam pavyktų atsikoduot mokamus kanalus. Ir vargu, ar pavyks...

arejas

o gal kas girdejot kaip del kopijavimo pvz galos? gal yra kas kopijuoja?

ir kas kiek keicia teo kodus?