• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

DVB-T srauto dydis

Pradėjo arejas, 2009-07-08 01:48:17

« ankstesnis - sekantis »

arejas

Sveiki taigi turiu DVB jau apie metus taciau pasistojo klausimas gal yra kur kokia info ar bus kada didesnis srautas uz 2.7Mbit
Ar cia reiks jau susitaikyti su tokiu mazu srautu.


Kaip kietiem gal kas esat mate didesniu srautu?

Sneku apie DVB-T PC tuneri.

Darius

Srauto dydis padidėtų nebent tuo atveju jei viename siųstuve būtų mažiau kanalų, dabar 10. Galbūt išjungus analoginė TV ir atsilaisvinus dažniams, bus kanalai išdalinti po daugiau siųstuvų ir padidės bitrate.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

arejas

#2
aisq na nors tiek gerai nes dabar DVD rezoliucija rodo o bitreitas varganas 2.7Mbit noretusi bent ant DVD rez kad butu kokie 5-6 Mbit nes isirasineju nemazai laidu dirbu su video tai gana prastas vaizdas dabar yra tos DVD ir seip jei jie galvoja kad 720x576 yra HDTV tai ciudai juodi jie :D reikia tiketis kad padidins rez ir pakels bitreita padoriau.

Ir beje jis turi but nepastovus? Nes kiek zinau bent jau vokietijoje tai jis yra pastovus o cia sokineja.

Darius

Kadangi viename dažnyje 10 kanalų, todėl visiems kanalams reikia išsidalinti pastovų bitrate. Tam kad būtų geresnė kokybė didesnis bitrate suteikiamas kanalui kuriame tarp kadrų vaizdo pokytis didesnis (daugiau veiksmo). Su AltDVB yra įrankis, atvaziduoja kaip kinta bitrate laike, tai kai daugiau veiksmo ekrane, bitrate pakyla. Prisegiau vieną pavyzdį. LTV2 vaizdo perdavimo sparta pati mažiausia (0x00c9 - 1,39Mbit) iš visų kanalų, kadangi norint perduoti nesikeičiantį kadrą, tiesa sakant ir tų 1,39Mbit per daug :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume