• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

DVB-T Kaune BBC, DW, TV Polonia, TV5 nera vaizdo

Pradėjo EV1L, 2007-10-04 19:42:05

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Na tai ir pas mane įrašus su VLC dėl trukdžių neina žiūrėti - VLC net užlūžta. Pavyzdžiui jei praskanuoju įrašą(1GB) su TS Packet editor (scan ) tai randa apie 100 errorų.  Pabandyk kaip nors pagerinti priėmimą, pakelti anteną aukščiau, ar įsigyti lauko anteną, jei kambarinę naudoji.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

nu bet tai situacija tokia: isijungiu ffdshow codeca ziuriu uzsienio kanalus gerai, irasius ir paleidus per VLC idealu jokiu trukdziu.Irasius su ffdshow lietuviskus kanalus, vlc nuo siuksliu tiesiog uzluzta.Jeigu is ten pat signalas ateina tai tik gali skirtis jo stiprumas tada, taip gaunas lt kanalu silpnesnis siganalas yra duodamas retransliatoriuje.
Ir beje kaip priversti rodyt WMPC tu uzsieniu kanalu ripus, nes niekaip ju nerodo.LT tai rodo.

Darius

Patalpink į talpink.lt iki kokios minutes trukmės užsienio tv įrašą, aš pasižiūrėsiu ar man mpc rodo, ir tada žiūrėsiu ką patarti.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume


Darius

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume


Darius

Na man su VLC nerodo, bet su MPC rodo :)
Idėjau foto kokius filtrus naudoja MPC
Šiaip atidarius failą su Graph edit, rodo tik garso filtrus.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

hm pas mane neisijungia ffdshow video codecas per wmpc nes naudoja kazkodel haali media splitteri skirta hdtv filmams ziuret...

Darius

pabandyk dar MPC pareguliuoti, gal po kodekų perrašymo atsireguliavo:
view ==> options
external filters
Add filters
Susirandi Cyberlink H.264
Ir dešinėje pusėje pasirink prefer
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

viskas nustatyta, taciau vistiek nekabina vaizdo , lietuviskus kuo puikiausiai rodo, nes isijungia visi filtruose tie codecai automatiskai :(

Glas


zebras

pasmane signalas siu kanalu geras randu juos,kai irasau kokibe gera tik rezoliucija mazesne.kai noriu pasirinkt ffdshow (suinstaliuotas pas mane) padarau add bet jis vistiek neisideda  ???
vat video pavyzdys is bbc world ~3,5mb  ::) http://www.talpink.lt/files/450311

kaune siti kanalai ateina is juragiu,pasak rysiu regulevimo tarnybos,apreptis ira mazesne.Beto tai jau kitas daznis,manau jum reiktu stiprint signala.man tai taip rodo ir su antena is komplekto kur buvo prie tiunerio  ;D