• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Išoriniai tv tuneriai

Pradėjo microlab, 2008-07-31 09:19:10

« ankstesnis - sekantis »

microlab

Sveiki!
Esu naujokas, tad iškart nepykite jei ka ne taip leptelsiu ar kitaip save nusižeminsiu :-*... ;D
Kadangi esu elektronikos "specas" tai biškeli galiu nuvargint savo moksliniais terminais ir žiniomis:o ;D ;D

O dabar prie reikalu, žodžiu, ieškau optimalaus išorinio tv-tunerio, kodėl išorinio?!, o todėl, kad kambaryje būtų mažesnis triukšmas, nes kompiuteris visas apturbintas ir pridetas visokiausių dydžių vintiletorių ir triukšmas tikrai nemažas, be to, jau vidinei plokštei ten nebėra vietos, taip pat mėgstu užmigti bežiūrėdamas kokią naktinę laidą su raidele S, ir tikrai tingiu eiti išjungti tv!  ;) ;D

Gerbemieji,
norečiau iš Jūsų sulaukti pasiūlimų koks tv-tuner'is šiai dieniai būtų geriausias, aišku žinau, jie visi turi savo minusų ir pliūsų, o be to lietuvoje pasirinkimas "žiauriai" platus, tai gal geriau siūstis ar užsakynėt?!
Kaina kuria mano manimu logiskiausia būtų neperžengus 300lt ribos! ::)
Mano prašymas būtų, kad man pasiūlitumėte ką nor tokio, nes pačiam tai nekaip einas susirast.... :-\ :'(

Dar klausimlis, ką manot apie rusiškus Beholder tv-tunerius, pagal aprašymus jie gan gerai atrodo, ir kainos nėra jau labai didelės, parsisiuntimas taip pat neturėtų stebūklų kainuoti?!!... ??? ??? ???

Darius

Noriu pasitikslint :)
Tau reikia išorinio tiunerio kuris jungtųsi prie monitoriaus arba tv?
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

microlab

....taip, reikia kad jungtusi prie monitoriaus tiesiogiai (LCD (22")  :)

Darius

Na jei tu nori tokio skaitmeninio išorinio tiunerio, tai į 300Lt netilpsi.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

microlab

..na jei netilpsiu tai netilpsiu, reiks tada brangesnį pirktis, kaip sakant - "šykštus moka du kart"!. ::)  :)

Pranzo

Palauk dar, tuoj turi atpigti :D tuoj as blyn surasiu koki kitaica ir uzvesiu i LT pigiu tiuneriu :D
ziurejau vakar topo centre, tai visiskas totalus GAVNO DVB-T tiuneris kainuoja 400 LT!!!  ???  :o jie blyn isprotejo? Anglijoj tokie lievakai kainuoja po 50Lt! tik, kad MPEG-2 :(

microlab

...jau kelintas mėnuo kaip nusipirkęs "AVERMEDIA AVERTV HYBRID VOLAR HX" tiuneri, nepasakyčiau, kad laimingas  >:( ... priezastis paprasta, niekaip negaliu pagauti skaitmenines televizijos (veiksmas Vilniui) ??? >:(... vis pagauna uzkaduotas (išskyrus BBC ir  pora kažkokiu::)).. niekaip lietuvišku neina sugaudyt... Galvodamas, kad signalas per silpnas nusipirkau antena, tai blin išvis nieko nebepagauna (tūrbut signalas per stipras dabar gaunasi??)... >:( >:( ... kantrybė jau baigia išsekt... Sakau gal soft'as kaltas?? išvis ten durni nustatymai kokie tai, neina kaip tai normaliai nustayt???
Sakau gal kas ka patart galit?? :-\

Pranzo

Draiverius tik instaliuok is originalaus CD, o po to atsisiusk AltDVB programa ir insistaliuok, turetu veikti...