• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

atsiliepimai apie turimus TV su DVB-T tiuneriais

Pradėjo Saviakas, 2008-03-27 14:09:20

« ankstesnis - sekantis »

Saviakas

pirkau Samsungo TV LCD M serijos, su integruotu DVB-t tiuneriu. Nusipirkau kortą - dekoderį MPEG-4 dekodavimui, bet vaizdeliu likau nepatenkintas - vaizdaz "užstringa" kas 10-20 min, kartais dar dažniau :-[
Ar čia TV bėda, gal DVB-t tiuneris teliko sugedęs, gal kas turit patirties su Samsung telikais M serijos, gal kam nors rodo normaliai?
tiesa su ta pačia korta SEt-box'as "Technisat'o" normaliai veikia normaliai ...


Digeris

as ir turiu ta pati m klases samsung, ir pas mane signalas strigineja... bet as gyvenu toli nuo siustuvo, tai gal sakau tdl...
visa kita gana gerai, ypac stereo garsas  ;)

Saviakas

o signalo kokybė kokia (stiprumas,klaidos)? - ten kažkur per meniu yra "signal information"
pas mane 100% stiprumas ir be klaidų  tačiau "stringa", eksperimentavau su set-box'u - padariau su anteniniu stiprintuvu signalo slopinimą iki 50% ir klaidu buvo atsiradę, bet rodymas per technisatą nesutriko, tik "kvadračiukų" kartais atsirasdavo dalyje vaizdo. Taigi manau Samsungo tiuneriukas DVB-T čia pripjove grybo... - apgauna ir reklama... - gal skųstis vartotojo teisėm? ???

batmanas

Drąsūs žmonės esate jei perkate televizorių vieną, dekoderį kitą ir tikitės, kad atskirus produktus sudėjus viskas puikiai veiks. Žinoma, pasirinkimo įvairovės nėra. Bet vistiek labai drąsus poelgis.

Saviakas

pionieriai :D
o samsungas dekoderių gal siūlo  ???
reiks paieškot bent jau in WWW  ::)

Dratas



Mano blogas

povilas123