Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik

DVB-T => DVB-T žiūrėjimas => Temą pradėjo: SPK Įrašytas 2011-09-11 11:38:08

Pavadinimas: Nera signalo nors viskas pajungta
Parašė: SPK Įrašytas 2011-09-11 11:38:08
Sveiki, iškilo problema:
Turim DVB-T priedėli (TVstar T6 SD CX)
Pajungiam ji prie TV, ijungiam.. Rodo kad jis veikia, galima valkiotis po meniu, pajungiam antena - signalo 0, ir neina suprast kodel.
Gyvenu Vilniuj, iki tv boksto max 3 km, beto gyvenu aukstai tai signalas turetu but puikus.
Bandem ir logoperiodine ir dar kazkokia antena, ka bekistume vistiek signalo JOKIO negaudo.
Periodiskai sokteli stiprumas bet tai sekundei ar 2..
Gal kas turit ideju kas per velnias?