Įdomų kurią įvertinimo sistemą paliks???
(http://talpink.lt/images/images/8902433.JPG)
Na balsavimas dar nebaigtas :) Šiaip tai manau patogiau yra patiko/nepatiko sistema - mažiau mąstyt :)
Na galima rinktis ir iš daugiau.
Šiaip didžiausia bėda tai perėjimas iš vienos reitingavimo sistemos į kitą. Nes su žvaigždutėmis svarbu vidurkis, o su ne/patiko taškai. Su žvaigždute buvo galima duoti nuo 1 iki 5 taškų, o su patiko nepatiko -1 arba +1. Tad jeigu tarkime, jei senam straipsniui surinkti 10 taškų užteko dviejų lankytoju, pasirinkusių 5 žvaigždes, tai naujam straipsniui surinkti 10 taškų reiktų 10 lankytojų.
na man tai visiskai vienodai
bet manau kad reiktu pakeist i patiko/nepatiko