Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - D

Puslapiai: [1]
1
Dariau,

Ačiū už patarimą. ;D Pasileidau, veikia. VLC kartais pakimba, bet žiūrėti įmanoma. Reikėtų tą instrukciją palikti kabėti. Aišku, nepatyręs naudotojas, kaip aš, gali supainioti dažnius, nes Vilniuje ar Klaipėdoje jie kiti nei nurodyta.

Turiu tik klausimėlį. Ar normalu, kad vaizdas nuo analoginio televizoriaus atsilieka 5 sekundes. Nejau toks komplikuotas signalo apdorojimas? Keista buvo žiūrėti krepšinio rungtynes. Kaimynai rėkia nors dar niekas net nemetė kamuolio.

2
DVB-T žiūrėjimas / Re: DVB-T automobilyje !!!
« Įrašytas: 2008-08-18 09:46:53  »
Bandžiau automobilyje su Pinnacle Stick USB 73e. Signalas labai nestabilus, todėl visai nieko nemačiau, nors važinėjau po Vilnių. Įsitikinęs, kad reikalingas geras stiprintuvas.

3
Taigi su originaliu softu PCTV Nano Stick DVB-T 73E veikia labai blogai. Taigi instaliavau orginalų Pinaccle softą, po to DVB dream (http://www.dvbdream.org/release/dvbdreamsetup_v14i.exe)
Išskleidižau iš to paties saito BDA_ALL paimtą

http://www.dvbdream.org/forum/viewtopic.php?t=1181

Direktorijoje dvbdream/devices
Tada susiradau reikiamus kodekus http://www.skystar.org/arsiv/index.php?dir=codec/&file=HDpack1.2_hasanok86.rar
HDpack1.0
Instaliavau šį, nes vienas geras dėdė parekomendavo. Gal kiti geresni.
Tada pasirinkau ArcSoft (v.215.14.8-2007.09.21)

 

Gal kas galite patarti, kap paleisti per ethernet tinklą transliacijas. Mano kolegos taip pat trokšta to paties, ko ir aš turiu. Bet aš dabar nelabai noriu eksperimentuoti.

4
Labai susidomejau. Tik, kadangi naudoju DVB dream, tai tektų daug pamaigyti kompiuterį kol pavyktų. Gal kas jau yra daręs su DVB dream. 

5
To: Eretikas

Pagal paties rekomendaciją nusipirkau PCTV Nano Stick DVB-T 73E. Su orginaliu softu veikia blogai - vaizdas judant plaukia. Nors laptopas visiškai naujas ir neblogas, bet softas reikalauja neįtikėtinų parametrų (3 GHz duo) tada tik rodys normaliai.

6
Nusipirkau pagal rekomendaciją PCTV nano Stick (73e). Lygiai ta pati situacija. Laptopas naujas, signalas geras (Vilniuje) bet vaizdas toli gražu ne idealus. Matosi, kad kompas nepatraukia - vaizdui judant plaukia kontūrai. Pabandžiau instaliuoti ALT-DVB, bet nesėkmingai. Pinnacle softas codec pasirinkimo neduoda. Taigi įstrigau.  :)

Puslapiai: [1]