Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Soliaris

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 12
31
Bendrai apie skaitmeninę TV / Ats: Tropo
« Įrašytas: 2014-08-06 15:10:54  »
Bandžiau pas save, bet signalo kokybė 100% tik šiuose pagrindiniuose dažniuose (iš Bubių bokšto):Visur kitur 0% kokybė.

32
Bendrai apie skaitmeninę TV / Ats: Tropo
« Įrašytas: 2014-08-03 22:16:16  »
Tu čia su laukine antena skenavai? Pas mane deja kambarinės su stiprintuvu ir kitų signalų nepagaunu. Tuo labiau, kad visai netoli Bubių bokšto gyvenu (Šiauliai).

33
Radiocool forumas / Ats: Dėl IPTV forumo
« Įrašytas: 2014-07-12 17:22:29  »
Jei užsidarys kada šis forumas, tai Semą ištiks infarktas. Kur rašinėt, kur pasireikšt? Juk nieko daugiau be spaminimo ir nemoka. O ir spynų niekas kabinėt  bei spamą dėliot kitur nebeleistų. Košmaras. Širdies smūgis Semui garantuotas.

34
Radiocool forumas / Ats: Dėl IPTV forumo
« Įrašytas: 2014-07-08 14:14:51  »
Na, praeiti komisijas vienas juokas. Jeigu pats niekuo nesiskundi,, tai ten parašiuką uždeda ir pirmyn. Bet faktai, kuriuos išdėsčiau, nepaneigiami. Neteko dar sutikt žmonių, kurie dėliotų spynas po savo temom tik dėl to, kad niekas neparašytų kritiškų atsiliepimų. Čia apskritai nonsensas.

35
Radiocool forumas / Ats: Dėl IPTV forumo
« Įrašytas: 2014-07-08 12:35:57  »
Andriau, kad tu turi psichologinių problemų - akivaizdu. Jau vien spynų kabinėjimas daug ką pasako. Tu nori būti giriamas, pastebimas. Jautiesi esantis labai svarbus, toks nepakeičiamas. Jei kas atsiliepia neigiamai, tai puoli kabint spynas. Jei galėtum, visur uždėtum, kad tik nerastum neigiamų atsiliepimų.  Ir tavo bet kuriame poste tavo rašomi tekstai išduoda, kad su tavim kažkas ne taip. Aš ne psichiatras ir ne psichologas, tad tikrai negaliu tau nustatyti diagnozės. Bet, kad tau bent pas psichologą apsilankyti būtina - tai akivaizdu. Keista, kad tavo artimieji nepastebi, kad tu turi sveikatos problemų.

36
Radiocool forumas / Ats: Dėl IPTV forumo
« Įrašytas: 2014-07-07 12:04:53  »
Tai kad apskritai tas forumas jau miręs. Ir numarino jį Semas. O ką čia berasi, apart Semo išsidirbinėjimų. Bet čia, jei Dariui, kaip administratoriui, tokia situacija tinka, nieko ir nepakeisi. Užtat niekas beveik ir nebeužeina.

37
Radiocool forumas / Ats: Dėl IPTV forumo
« Įrašytas: 2014-07-03 10:32:19  »
Man irgi įdomu, kodėl šitas forumas paverstas balaganu Andriaus semo dėka? Apskritai, kodėl žmogui, turinčiam sveikatos sutrikimų suteikta teisė rakinėti tema? Gal jau radiocool forumas pavirto Andriaus Semo asmeniniu blogu? Tai gal tada keiskim pavadinimą. Jei ne, tikimės šito veikėjo "užbaninimo".

38
Nors mano interneto tiekėjas yra Cgates, arba kitaip tariant - Mikrovisatos grupė, aš tikrai nesunkiai galiu žiūrėti LRT HD kanalą pasitelkdamas kitų internetų tiekėjų paslaugomis, pasinaudodamas savo IT žiniomis, todėl lengvai ir nevaržomai galiui apeiti visas aplink pasitaikiusias spragas :P

Eilinį kartą nusišnekėjai. Jis nori per TV žiūrėti, o ne per kompą. Pasidalink tom savo IT žiniom, kaip žiūrėti TV kanalus be kabelio ar antenos, jei TV net neturi LAN lizdo?

39
Na, kol dauguma dar turi senus TV, o ne išmaniuosius, jie gali sau tą leisti.

40
Tai tu klausk savo paslaugų tiekėjo, kodėl LRT HD užkoduotas.

41
Veikt neturi ką, tai ir rašinėja nesąmones.

42
Na, kam čia įdomi ta tavo informacija su visais screenšotais? Juk čia ne rusų forumas. Atrodo, kad čia susirinkę tokie kvaileliai, kurie niekur kitur nesilanko, išskyrus Radicool forumą. Ir koks džiaugsmas pamačius tavo žinutes. Šlovė Andriui. Sužinojom, kur dingo mylimi rusų kanalai.  :D

43
Aš iš paskos nedėlioju tų pačių failų, kaip tu. O tu jau senai garsėji savo nesąmonėmis. Nieko naujo.

44
Andriau, tu esi ligonis. O gal sergi narcisizmu ir trokšti dėmesio? Darius įdėjo nuorodą, bet, ne, tu būtinai irgi turi iš paskos įkelti jau visą straipsnį. Jei kas įdeda kokį, failą parsisiųsti, tai tu būtinai irgi iš paskos tą patį darysi. Gal tu pas gydytojus apsilankyk. Sveikas žmogus taip  nesielgia.

45
Kita / Ats: Ar įmanoma?
« Įrašytas: 2013-07-15 13:59:40  »
Tai jeigu tas tavo imtuvas skirtas priiminėti analoginę TV, kuri Lietuvoje išjungta, tai ką tu nori iš jo išpešti? Juk Darius parašė, kad reikia ieškoti kito imtuvo. Tai Ebay ir pasieškok.

Puslapiai: 1 2 [3] 4 5 ... 12