DVB-T

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Shakurazz

Puslapiai: [1]
1
Tiems, kas turi paprasčiausius imtuvus, ir neaktualus tas LRT HD. O kas turi naujesnius didesnius TV, tai, kiek žinau, ne tik SD kanalams nereikia priedėlio prie jo, bet ir HD, nes pats telikas palaiko DVB-T.

P. S. Dariau, rašant patikrinimo raides jos labai sunkiai įskaitomos :)

2
Pasiteiravau LRT, kada rodys LRT HD eteriu:

„Sveiki,

ačiū už Jūsų laišką. Šįkart džiaugiuosi galėdamas atsakyti konkrečią datą. Šiuo metu vyksta darbai ir antžeminę HD televiziją galėsite pradėti matyti nuo 2016 m. birželio mėnesio visoje Lietuvoje.

Linkėjimai,

Arnas

>>>>

A r n a s  Z u i k i s
______________________________

Inovacijų vadovas / Technikos centro vadovas

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija“

3
Bendrai apie skaitmeninę TV / LTV HD ir Lietuvos ryto TV HD nuo 06-20
« Įrašytas: 2012-06-04 18:14:35  »
Sveiki. „Gala“ reklamuoja, kad jos klientai galės žiūrėti UEFA Euro 2012 pusfinalius ir finalą, atranką Venesueloje ir Olimpiadą HD raiška. Gal kas prisimena, kas ir kaip galėjo matyti LTV HD, kai šiemet ir pernai (o gal ir anksčiau) jie rodė Euroviziją HD? Aš visiškai „žalias“, turiu Samsung „HD Ready“ televizorių, ar man įmanoma bus žiūrėti šiuos kanalus, netampant „Galos“ klientu? Juk negali LTV HD ir Lietuvos ryto TV HD būti transliuojami išimtinai „Galai“, ką? Tai būtų lyg ir konkurencijos pažeidimas...

4
Kas iš to, jei skaitmeninės kabelinės TV abonentai vis tiek matys su juostom viršuj ir apačioj...

5
Taip žiūriu jau daugiau kaip dvejus metus (jei gerai pamenu). Žinau, instrukcijoje parašyta vengti palikti žiūrimą nuotrauką ilgą laiką. Bet ką padarysi, juk nežiūrėsi ištempto vaizdo. O su priartinimo funkcija prastėja kokybė.

6
Man vakar taip pat rodė, kaip Almiukui. :(. Aš nusistatęs savo televizorių 4:3, nes dauguma vis dar tokiu formatu. Ir kai įsijungiu Viasat Sport Baltic, pvz., matosi, kad vaizdas suspaustas iš šonų. O čia pridėtos juostos viršuj

Puslapiai: [1]