• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - Drasius

#1
"Batmanas" sutinku su tavim, aš taip pat kol kas jokių priekaištų neturiu. Tik va tikrai galėtų greičiau atnaujint softą, kad filmus rodytų, tada iš vis liux būtų  8)
#2
Citata iš: jankus1 Įrašytas 2010-01-21 15:18:04
Sveiki,

Noriu patarimo del priedelio pirkimo. Butinai reikia kad irasinetu i isorini HDD.  kiek ziurejau radau du pagrindinius konkurentus:
DIGILINE F-100 HD - kaip suprantu nera timeshift, bet yra HD
SELTEKA TC-402 - nera HD, bet yra timeshift

Noriu trumpu jusu nuomoniu apie siuos du tiunerius, ir dar pasiulymu apei koki nors kita, jei panasiu specifikaciju yra.
Kaina kad butu iki 300 (mazdaug).

Sakyčiau palauk truputi, kol bus pradėtas pardavinėti SELTEKOS modelis "TIC-402HD" ten viskas yra :). Jei nekantrauji, gali paskambint į SELTEKĄ ir pasidomėt nuo kada planuojama pardavinėt šį modelį ir kokia maždaug kaina būtų :). Taip tiek.
#3
Citata iš: batmanas Įrašytas 2010-01-20 22:53:00
Citata iš: nieko_nera Įrašytas 2010-01-20 17:42:49
Imkit pvz is seltekos http://www.tvpriedelis.lt/ turi puslapiuka savo priedelio susikure, ir iskarto matyti nuoroda Programinės įrangos atnaujinimas.
Į Seltekos pusę irgi galima akmenuką mesti. :) Kas iš to, kad ta nuoroda yra, jei nuo dar nei vieno atnaujinimo nebuvo, ten ta pati versija su kuria pardavinėja naujus priedėlius. Išvis Selteka pastoviai vėluoja tiek paleidžiant naujus priedėlių modelius, tiek dabar ir programinę įrangą.

Pataisa :), SELTEKA priedėlius pardavinėja netgi su naujesne programinės įrangos versija, nei atnaujinimas įdėtas.:). Na nusipirkau SELTEKOS priedėlį, tikrai nusiskundimų neturiu, va tik, tas kad kol kas nepleidžia mpeg, avi failų.. Bet kaip girdėjau tai laikina :), tereikia palaukti naujų atnaujinimų :).
#4
Citata iš: nieko_nera Įrašytas 2010-01-15 11:22:26
DIGILINE F-100 HD nieko gero, nera normalaus irasu prasukimo, nera timeshift, megsta uzluzti, kartais neirasineja tv...
nebent jau yra koks naujas softo atnaujinimas, pas mane versija SW_V1.09_CW_V109_20090505

Aišku, dėkui už info. Tada pasiliksiu prie SELTEKOS FC 402 modelio :)...
#5
Na sakė kaip ir kol kas HD modelio nepardavinėja (ar nuo vasario pabaigos pradės), tai as pasižiūrėjau jaučiu imsiu DIGILINE F-100 HD už 300 Lt.

P.S. Seltekos HD modelio sakė ir kažkur apie 300 Lt. turėtų būti kaina..
#6
Tai Kaune :)
#7
Sveiki, kiek ieškojau geriausias priedėlis pasirodė SELTEKOS TC-402. Internete pigiausiai radau už 260 Lt. ČIA. Tačiau skambinau į pačią SELTEKA įmonę, tai sakė mažiausiai galima pirkti 14 vienetų (didmeninė prekyba :) ). Vieno vnt. kaina 220 Lt.  Taigi gal norėtų kas susiburti ir kolektyviai papigiaja nusipirkti iš SELTEKOS priedėlių :).  Tik nežinau po kiek pardavinėja TC-402HD modelius.. Tai ką manot?  ;D