DVB-T

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - nieko_nera

Puslapiai: [1]
1
DVB-T žiūrėjimas / Eurovizija - HDTV !!!
« Įrašytas: 2008-05-20 20:50:49  »
yra planuojama rodyti eurovizija hdtv formatu, bet tik vilniuje 53 kanalu --> http://www.skaitmenine.lt/lt/naujienos/eurovizijos_dainu_konkursas_vilniuje_bus_transliuojamas_raiskiosios_televizijos_hdtv_formatu.html

gal kas irasysit sample kokiu keliu minuciu, idomu pasiziureti kokie bus techniniai duomenys ir kokybe

2
Bendrai apie skaitmeninę TV / Naujas skaitmeninis tv kanalas LIUKS!
« Įrašytas: 2007-11-18 01:35:05  »
LNK pradejo tranciliuoti nauja skaitmenini tv kanala LIUKS!
gaila kad irgi pamazintos rezoliucijos...Citata iš: LNK
LNK pirmadienį į eterį paleidžia dar vieną skaitmeninį kanalą. Naujas pramoginis kanalas vadinsis ?Liuks!?. ?Liuks!? bus 24 valandas per parą transliuojantis kanalas, visą dėmesį skirsiantis tik pramogai.

?Naujasis kanalas rodys geriausio, ką turi LNK televizija. Žiūrovams bus atrinkti patys geriausi, kokybiškiausi muzikiniai projektai ir koncertai?, - sako LNK programų direktorius Arūnas Motiekaitis.

Artimiausiu metu čia startuos ir naujos originalios laidos. ?Jau greitai planuojame paleisti į eterį kasdienes ?Baltic New Music Chart? laidas. Žiūrovai galės susipažinti ne tik su Lietuvos, bet ir su talentingomis Latvijos bei Estijos, gyvai grojančiomis, bet dar neišgarsėjusiomis muzikinėmis grupėmis?, - sakė A. Motiekaitis.

Per kanalą ?Liuks!? žiūrovai išvys geriausius koncertus, vykusius Palangos vasaros estradoje, radijo stoties ?Lietus? muzikines fiestas, teminius ?Kelio į žvaigždes? koncertus. Kanale  bus ir nostalgiškų, retrospektyvinių koncertų, tokių kaip ?Nidos? festivalio, tikro garso ?Foje?, ?Dviračio šou dešimtmečio?.

Kol kas skaitmeninę televiziją gali matyti nedaug žmonių. Didėjant auditorijai, kanalas vystysis, plėsis, bus į jį daugiau investuojama.

Skaitmeninį kanalą ?Liuks!? kol kas gali matyti penkių didžiųjų miestų ir jų apskričių gyventojai. Nuo 2010 metų skaitmeninė televizija apims 95 procentus Lietuvos teritorijos. Skaitmeninei televizijai žiūrėti reikia MPEG-4 DVB-T imtuvo, integruoto į televizorių arba atskiro imtuvo priedėlio.

Puslapiai: [1]