• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - Spakainz

#1
Sveiki reikia DVB-T MPEG-4 priedelio skaitmeninei antžeminei televizijai žiūrėti. Bus jungiamas prie kineskopinio TV. Patarkit kur pirkt, kokį pirkt, norėtūsi pigesnio, be HD palaikymo ir be Conax, nes žiūrėsiu tik nemokamus TV kanalus.
#2
DVB-T ziuriu AltDVB programa. Kiek suprantu kaikuriuos kanalus galima ziuret keleta kalbu. Sakykimi rodo Discovery anglu kalba, ar imanoma pakeist i rusu kalba ir kaip tai padaryti???
#3
DVB-T žiūrėjimas / Alt DVB nesamone
2008-02-25 14:55:38
Alt DVB ir Alt DVB Star 610kHz ir 786kHz dažniuose randa tuos pačius kanalus, o DVB Viewer randa tvarkingai... Kas tam ALT DVB??? Photo:
http://img99.imageshack.us/img99/9087/20080225144810np3.jpg
#4
Gyvenu Mažeikiuose, www.rrt.lt skelbia kad jau pas mus irgi įjungė pora skaitmeninių kanalų 38 ir 60 kanalu. Turiu hibridinį tunerį Kworld PlusTV Hybrid PCI, Windows XP Pro, visos tvarkyklės naujausios. Tačiau nei su AltDVB, nei su DVBDream, nei su DVBViewer nieko neina surast, nė vieno kanalo. Naudoju pakuotėje buvusią anteną, bokštas už kokio 0,5km. Kokia galėtu buti problema??? Analogas veikia geriausiai. Kas įdomiausiai paleidus gamintojo HyperMediaCenter programą, pradžioje prašo kad pasirinkčiau kokį tunerį turiu, tai leidžia tik analogini pasirinkt, skaitmeninio sąraše net nėra...
#5
Pavyko suzinot, kad Mazeikiuose DVB-T bus ijungta 2008m sausio menesi.VALIO!