DVB-T

Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - Haltura

Puslapiai: [1]
1
Sveiki visi iš Baltarusijos!Pasirodo, kad esate domina mūsų TV, jūsų taip pat. Mes gyvename 17 km nuo Druskininkų ir mėgautis Lietuvos TV. Druskininkų žmonių klausimas: kaip sugauti DVB-T ir FM nuo Gardinas (DVB-T 42 kanalų 642 Mhz. FM 92,9;95,0;95,7;100,5;101,2;102,1;103,0;104,2 106,9) P.S. Atsiprašome už kalbinių įgūdžių ir raštingumo!
žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž
Sveikas, nelabai supratau tavo klausimo , gal tu rusiškai parašytum ? Pats gyvenu ne druskininkuose bet žinau kad tuose kraštuose , pietinėje Lietuvos pusėje , labai didėlis miškingumas , tai nemanau kad tu pagautum Lietuviškos televizijos ar radijo iš Gardino (Гродно) , plius , kam tau to reikia jiegu vistiek lietuviškai nesupranti ? Kaip ir kaip bebūtu , sekmės gaudant :)
žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž
Привет, неочень понял твоего вопроса )) может на русском напишиш ? Я сам живу в Вильнюсе так нечем серёзно помочь не смогу , не думаю что ты смогбы поймать Литовское ТВ и радио с Гродно (Gardinas) т.к. на юге Литвы очень большая лесистность,многие сами литовцы не могут смотреть литовское тв в этом районе. И зачемже тебе это нужно это если ты на Литовском языке нечего не понимаешь? у нас в вильнюсе много русскоговорящих вот мы и пробуем чтото поймать.)) 
Вообшем, удачи тебе ))
извини кончно за тупые граматические ошибки, давненько на русском не писал)))

2
Sveiki , labai daug domejausi kaip pagauti tv signala is baltarusijos , gyvenu rytineje vilniaus puseje ir per analogine anksiau galejau ziureti 2-3 kanalus is baltarusijos :) bet vis del to noretusi geresnes kokybes :) tai nutariau pasidalinti informacija :)
yra toks puslapis http://195.19.235.38/TV/ kur galima paziureti ne tik daznius kanalu bet ir zemelapius kur randasi antenos ir  iki kur dasiekia signalas :)


As anksiau maniau geriausia kreipti antena i Trakeniku (Тракеники) puse nes jis yra artimiausias bet klydau , jo patikimo priemimo zona TIK 19 km , bet atsizvelgiant i reljefo ipatumus galima buvo pagauti signala net is Salcininku ( atstumas ~ 60 km ) (Saltinis : www.skaitmenine.lt) Nuo mano namu iki Trakeniku ~40km , bet signalo nera :(((

Ziurim i zemelapi ir ziurim ar dasiekia signalas iki jusu namo :)

Jiegu jusu namas "ne rysio zonoj" nenusiminkit , mano draugas gaudo signala is Geranainiu atstumas ~67km is Naujiosios vilnios nors jo namas "ne rysio zonoje" :)
Anksiau net nepagalvociau kad butu geresnis signalas is Geranainiu (Геранены) Atstumas ~60 km. Pagavau 3 analoginius ir 8 skaitmeninius kanalus :)


Linkai:
http://195.19.235.38/TV/ - Viskas apie Baltarusijos tv
http://www.daftlogic.com/projects-google-maps-distance-calculator.htm - google maps distance calculator
http://www.skaitmenine.lt/lt/straipsniai/skaitmenine_antzemine_tv_is_baltarusijos_verta_bandyti_gaudyti_ar_neverta_2.html - Straipsnis: Ar verta bandyti gauditi skaitmenine tv is baltarusijos?
http://www.skaitmenine.lt/lt/straipsniai/kaip_surasti_krypti_i_kaimyniniu_saliu_skaitmenines_antzemines_tv_dvb_t_siustuvus_2.html - Straipsnis : Kaip surasti kryptį į kaimyninių šalių skaitmeninės antžeminės TV (DVB-T) siųstuvus
http://www.skaitmenine.lt/lt/straipsniai/kaip_gaudziau_baltarusijos_tv.html - Straipsnis: Kaip gaudžiau Baltarusijos TV

3
Bendrai apie skaitmeninę TV / DVB T Is baltarusios
« Įrašytas: 2010-10-29 13:47:28  »
Ar imanoma butu ziureti dvb t is baltarusios ?ir ko reiketu gyvenu rytineje vilniaus puseje

4
DVB-T žiūrėjimas / Re: Galos korteles kopijavimas
« Įrašytas: 2010-10-29 12:25:42  »
Paeme pabandyt  :D

5
DVB-T žiūrėjimas / Re: DVB-T žiūrėjimas su VLC grotuvu
« Įrašytas: 2010-10-28 20:41:49  »
man neveikia su vlc .. neranda tuneriuko

6
DVB-T žiūrėjimas / Galos korteles kopijavimas
« Įrašytas: 2010-10-28 20:19:45  »
Sveiki draugas isigijo skaitminine gala ir as noreciau koretele nukopijuoti ..
Jeigu tai imanoma ka man reiketu turet kopijavimui  ?

dekui

7
DVB-T žiūrėjimas / Re: Buginasi Alt Dvb
« Įrašytas: 2010-10-28 13:25:56  »
Persirasiau draiverius ir pradejo normaliai veikt :)

8
DVB-T žiūrėjimas / Re: Buginasi Alt Dvb
« Įrašytas: 2010-10-28 11:02:58  »
Bandziau bet neranda tuneriuko .. tai pat su windows media center (win 7)

9
DVB-T žiūrėjimas / [FIXED] Buginasi Alt Dvb
« Įrašytas: 2010-10-28 10:36:22  »
Sveiki gali padeti nezinau kas atsitiko jau 2 paras kai negaliu ziureti visu kanalu po ~22.30 tesiog dinksta signalas  neisivaizduoju ka daryt .. turiu toki
 
kworld usb tuneriuka su originaliu softu "HyperMediaCenter" signalas yra bet nekados nebuvo vazdo ... Todel naudojau altdvb , o sendien isjungiau ziuriu nera nie vieno kanalo pabandziau isjungti scan'a ir pamaciau toki vaizda


  net nezinau ka daryt... Gyvenu rytineje vilniaus puseje ... HELP !  :'(

Puslapiai: [1]