Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - briedis

Puslapiai: [1]
1
Dealextreme / Re: Internetinė parduotuvė [dealextreme.com]
« Įrašytas: 2008-10-16 22:08:02  »
Gavau 6 siuntinius iš šios svetainės.Viską atlieka puikiai.Kam reik pakraunamų akumuliatorių-pirkau "Soshine" firmos 2700 mAh, fotike Canon S3IS veikia puikiai, išlaiko ilgai,geri prožektoriai iš 9 LED (komplekte 2 vnt.) šviečia stipriai ir t.t.

2
DVB-T žiūrėjimas / DVB-T PCI plokštė kompiuteriui
« Įrašytas: 2008-09-18 22:56:19  »
Sveiki,
prašome patarti, kokią kompiuteriui TV plokštę pasirinkti,kad rodytų skaitmenines programas ir, kad būtų mažiausiai visokių instaliavimų."Erksa" siūlo kažkokią plokštę už 290 Lt palaikančią MPEG-4,gal kas išbandėt?Pas mane laisvi likę tik PCI lizdai.
Ačiū.

3
Dealextreme / Internetinė parduotuvė [dealextreme.com]
« Įrašytas: 2008-06-17 23:08:29  »
Sveiki,
Yra Honkonge tokia keista parduotuvė adresu:
http://www.dealextreme.com/
Ten daug visokių niekučių ir keistenybių.Apmokėjimas su Visa ar Mastercard per Paypal.Atsiuntimas nemokamas oro paštu.Mano pažystamas išbandė ir viską gavo.Yra galimybė sekti užsakymo judėjimą:komplektavimas,pakavimas,atidavimas į paštą...

4
Sveiki,gal kuris iš jūsų išbandėt vidinę skaitmeninės/analoginės TV ir FM plokštę LEADTEK PCI-E PXDVR3200 H.Apie ją rašo gana patraukliai:nenaudoja kompo resursų,yra kapturinimas ir t.t.Lietuvoje kažkodėl jos nematau parduotuvėse, o europoje yra ~80 Eur.Jei turite ką nors patarti prašome parašyti.
Žemai lenkiuosi.

5
Sveiki,
gal daugelis jau žinote,bet noriu pasakyti,kad ne tik elektronikos bet ir kitas prekes pigiausiai galite nusipirkti svetainės prex.lt nurodytose parduotuvėse.Sėkmės.


Puslapiai: [1]