• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Topics - dinux

#1
Sveiki,

pastebėjau, kad atsirado toks kanalas Sport Baltic HD. Kolkas rodo tik Eurolygą, visu kitu laiku sukasi vinjietė.
Gal tai pagaliau ko aš taip ilgai laukiau. Nes 2018 žiūrėti F1 SD kokybe tai kažkaip nejuokinga :/ Tuo tarpu mačiau Sky Sports jau siūlo UHD transliacijas.
#2
Gal kas žinot kas ten per problemos?
Savaitgalį buvau Alytaus rajone. Jei tiksliau čia. Nerodo nė vieno DVB-T kanalo. Visi kanalai juodi. Kanalus galima perskenuoti, juos randa. Galvojau, kad čia bus prolema su TV/antena, bet pasirodo, kad kaimynai už ~1km taip pat mato juodą ekraną.

Gal kas žino kas čia yra/buvo (kaip šiandiena yra nežinau)?
#3
Ateityje reikės pirkti dar vieną imtuvą, todėl vis pasiskaitau juos, pažiūrinėju kainas.
Turiu aš TVstar T6 CX HD kuris šiai dienai vis dar kainuoja ~300Lt, bet tuo tarpu atsiranda visokie grotuvai kurie sugeba iš Flash atmintinių prijungtų per USB rodyti video, foto, daryti laidų įrašus ir kainuoja ~200Lt.
Kodėl jaučiamas toks kainos skirtumas? Gal pas TVstar'ą koks rimtesnis procesorius įlituotas? Ar ta kainos skirtumą sudaro  720p, 1080p raiškos palaikymas?
#4
Čia man vienam ar Kaune prieš ~10min dingo DVB-T signalas?
Įsijungus TV priedelis rašė, kad tokio/tokių kanalų nėra, perskenavus susigaudė iš naujo ir rodė puikiai, kol vaizdas pakibo. Dabar gi neranda nei vieno kanalo.