• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - AlmiUxXx

#1
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2016-05-21 19:12:55
Na Šiauliuose irgi yra. Bitreitas šiek tiek mažesnis, nei per IPTV ir dar nėra antro garso takelio originalaus.
Tai kad yra tas originalus garsas ir dar subtitrai veikia...
#2
Citata iš: fa1la1 Įrašytas 2015-01-10 11:46:06
Mano asmeninė nuomonė - geriausias vaizdo kokybės signalas transliuojamas per kabelinę TV arba išrankus vartotojas turi palydovinį TV imtuvą, pavyzdžiui, naujausio modelio grotuvas OpenWebif Vu+ Duo² nepriekaištingai rodo TV kanalus.

Vaizdo įrašo (šiuo atveju - Lrytas TV kanalas)
Semai, aš žinau, kad čia tu, (kitame forume su tokiu pačiu nick išsidavei) matosi, kad tau IP banas reikalingas.
#3
Citata iš: dinux Įrašytas 2014-11-22 22:55:45
O kabelinių tiekėjų šaltinis ne DVB-T? Ta prasme jie gauną kažkokį geresnį signalą tiesiai iš kanalo ?
Bandyčiau spėti (bent dėl pagrindinių lietuviškų), kad signalą ima gal iš kokio DVB-S, o gal tos pačios galos, nes tada ir iptv visokie rodytų tą patį ... kaip ir DVB-T.
#4
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-10-27 13:00:12
O žinai, greičiausiai taip ir bus. Na, kaip jis nurims? Vėl rašinės nesąmones tik kitu niku.
Labai tikėtina, nes jau vien tas parašymas labai jau labai semo stilių primena...
#5
Pagaliau šiokia tokia tvarka bus. ;)
#6
Citata iš: andrius.semas Įrašytas 2014-09-13 11:23:14
Apgailestauju, bet sivakar tiesiogines transliacijos nebus. Pazadu, kad iskart po krepsinio rungtyniu - nesvarbu kokia vieta uzims musiskiai lietuviai - internetine nuoroda vaizdo iraso atsisuntimui bus tikrai patalpintas forume. Sekite naujienas :)
Lyg čia labai kam reikalingos tos tavo nuorodos :D ko gero daugiau nei pusę forumo vartotojų turi TV tiunerius ir jiems yra nusišikti ant tų tavo nuorodų.
#7
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-09-12 11:52:33
Man įdomu, kiek debilų pasinaudoja Semo nuorodomis? Tuo labiau, kad krepšinį galima žiūrėti per TV3 Play.
O ką čia jomis pasinaudosi, jei dar neprasidėjus rungtynėms jos jau būna nulūžusios?
#8
290 klientų, čia paskutiniu debilu reikia būti, kad tokį apkrautą serverį rinktis...
#9
Citata iš: dinux Įrašytas 2014-08-24 19:18:46
Yra kokia tikimybė, kad jis bus paleistas per DVB-T? Nes kabelinių tiekėjams pamačius proga užsidirbti, šis kanalas staigiai dingo iš bazinių paketų.
Neseniai iš LRT į panašų klausimą teko išgirsti atsakymą, kad kol kas dar nėra techninių galimybių (ko gero dar siūstuvų reikalingų nesustatė :D). Man atrodo, kad išvysti HD ko gero per DVB-T nušvis viltis, tik tada, kai LRT įkurs savo atskirą tinklą (Multiplexą).
#10
O kam išvis tvirtinti tai kas ir taip yra aišku, kad LRT HD labiau bus naudojamas pagal paskirtį.
#11
Šįryt netyčia pastebėjau įsijungęs labą rytą SD versijoje kad laikrodis po logotipu kažkaip kitaip atrodo, tai iškart pagalvojau ar tai nebus susiję su HD versija, o gi vis dėlto buvo - per LRT HD pagaliau buvo rodomas labas rytas Full HD formatu, kokybė nebloga, bet ir neįspūdinga (palyginus su kokiais prancūziškais ar lenkiškais kanalais su Full HD raiška).
#12
Na, dienos metu tai čia sunku ir tikėtis kažką pagauti. Stipriausi signalai jei vasarą, tai geriausia skenuoti anksti ryte ~4h - 7h, o jei žiemą, tai vėlai vakare ~0h - 2h.
#13
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-08-03 22:16:16
Tu čia su laukine antena skenavai? Pas mane deja kambarinės su stiprintuvu ir kitų signalų nepagaunu. Tuo labiau, kad visai netoli Bubių bokšto gyvenu (Šiauliai).
Taip, su tomis vadinamomis lenkiškomis akėčiomis ir stiprintuvu. :D Bet ant tiunerio ir pas mane šį kartą galima sakyti pasisekė, nes tiuneris nelinkęs dažnai tokių signalų gaudyti ir tuo labiau antenos laidas 2 sudūrimus turi, kas aišku dar silpnina signalą.
2014-08-05 Bet tai vistiek nesutrukdė nors kartą ir į Šiaulius "nukeliauti" :D
#14
Bendrai apie skaitmeninę TV / Tropo
2014-08-03 15:28:14
Nusprendžiau atgaivinti DVB-T kategoriją. Tik čia yra didesnis klausimas - ar tai išvis įmanoma?
Šiandien ryte (ko gero prieš šiandieninius dusinančius karščius) buvo labai geras bangų sklidimas iš Latvijos ir šiek tiek iš Švedijos.
Ryte nustebau, kuomet radija buvo vos ne užkimšta latviškomis stotimis, tai pagalvojau, o kodėl DVB-T nepabandžius pajudinti. Tai va ir radau 66 kanalus (30 vietinių). Svetimų kanalų gretose buvo daugiausia iš Latvijos transliuojami ir retransliuojami kanalai, bet labiausiai nustebino (tiesa neilgai veikęs) bet neblogai sugautas 578MHz dažniu (~460km) ir švediškų kanalų rinkinys. Jeigu dar čia yra bandžiusių širyt skenuoti kanalus ir rezultatai davė vaisių tai galite pasidalinti.
#15
Jooo, apsauginis, spėju čia tavo nuotrauka, ane?