• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 
Menu

Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts Menu

Messages - popopop

#1
Aš pasirinkau kabėjimo temą Lietuvių kalba, o potemę "Jaunimas ir suaugusieji kalba dviem skirtingomis lietuvių kalbomis. Ką apie tai manote?"  Apie jaunimo kalbą internete radau daug informacijos, bet apie suaugusiųjų kalbą nieko. Gal žinot kur rasti informacijos apie suaugusiųjų kalbą, o gal kitaip reikia google paieškoje parašyti?
#2
Kas netiko aukščiau / windows xp sp3
2009-12-29 13:32:20
žadu instaliuoti sp3 atnaujinima. ar instaliavus nereikės crako windowsams?
#3
kas tas Nailperon. o Media center cia Su playeriu kazkas?
#5
gal žinote kokią nors įdomią ar išskirtinę paieškos sistemą žinoma ne google ar yahoo
#6
man stai pvz. winaso prgrama instaliavo ir išinstaliavo, nes turbut kad nieko neirasinejo i temp ir installer palankalus, o ar galetu ta temp aplankala istrinti ir sukurti nauja, as maciau kad jame yra tildes biuro failu anglono instaliavimas ar nieko blogo neatsitiks.  Su firefox parsisiunciant faila raso kad nepavyko pervardyti. Meginau dar instaliuot spyware doctor net irgi nelido raso kad nepavyko pervardyti fauiu temp aplankale
#7
as buwau parsisiuntes programa ir norejau ja nulauzti bet nemokejau kaip tean buvo failas nulauzimui ir man rodos kad su juo ir istryniau tenp aplankala. o system32 aplankale yra temp aplankalas?
#8
as nebegali pasalinti kai kuriu programu is meta nsis.eror langa ir neveikia anglonas su tildes biuru o su firefox nebeparsiuncia failu, išinstaliuojant meto error 2203
#9
Kas netiko aukščiau / mp3 grotuvas
2009-06-02 23:27:49
as istryniau is usb mp3 grotuvo visas dainas ir man rodo kad atmintis dar ne visa laisva yra kur beda