Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - egidijus7

Puslapiai: [1]
1
Bendrai apie skaitmeninę TV / Ats: DVB-C vs. DVB-T kokybė
« Įrašytas: 2014-11-23 10:28:12  »
O autoriui dėl Inito, prisiminiau, kad tėvai mano naudoja Init ......... Pas juos Phillips'as su dvb-c

Kai lankysies pas tėvus, pažiūrėk į Lietuvos Rytas TV kanalo logotipą, ar įskaitomas žodis "Lietuvos"? Tik jei įmanoma, prieš tai reikėtų Philipse atjungti visus vaizdo "pagerintojus".

Prieš pusmetį dar turėjau Vinitos DVB-C, tai kiek pamenu, žodį "Lietuvos" buvo galima įskaityti, tačiau gal blogai prisimenu.

O kiti rodo štai kaip:

2
Bendrai apie skaitmeninę TV / DVB-C vs. DVB-T kokybė
« Įrašytas: 2014-11-22 15:02:06  »
Sveiki,

turėjau Vinitos DVB-C skaimentinę televiziją. Perėjau and Galos. Atrodo, kad vaizdas prastesnis. Norėčiau palyginti, tačiau jau negaliu. Jei kas yra Vinitos ar Init abonentas ir yra užsisakęs jų skaitmeninės televizijos paketą bei turi DVB-C PCI plokštę, gal galėtų padaryti Lietuvos Rytas TV kanalo screenshotą, kad matytųsi to kanalo logotipas, pvz. su VLC-Video-Take Snapshot.

3
Radiocool forumas / Ats: Dėl andrius.semas
« Įrašytas: 2014-10-21 11:17:02  »
Sveikas administratoriau.

O kokios bausmės sulaukė tie, kurie Andrių nuolat vadino debilu, kitaip užgauliodavo ir tyčiodavosi.

Sveiki,

ilgai tylėjai nes nenorėjau būti darželio auklėtoju, naiviai tikėjausi, kad visi sutars draugiškai.

Išspręsti šitą problemą nutariau eidamas lengviausiu būdu, Andriui uždrausta kurti naujus įrašus/ atsakinėti į temas 100 dienų.

4
Radiocool forumas / Ats: Dėl IPTV forumo
« Įrašytas: 2014-07-05 15:12:21  »

Juokiangiausia, kad tokie dar įstatymais, bausmėmis visokiomis grasina, nors nesupranta, kad iš kitos pusės tai ir juos pačius liečia, nes juk IPTV nelegalų žiuri. :D
   Atsirado "šventasis" ...

   Užklydau į šį forumą ir mane nustebino vieno aktyvaus forumo dalyvio sistemingas  žeminimas, įžeidinėjimas, pajuokos. Jūs ką, vis dar galvojate kad internete galima taip elgtis? Interneto forumai yra viešojo gyvenimo dalis, todėl ir elkitės atitinkamai. Todėl nesuprantu tokios "logikos": IPTV žiūrėti nelegalu, bet kitą žmogų įžeidinėti, žeminti, uiti yra normalu, legalu, moralu ir skatintina.

Spėju, kad ir apie IPTV legalumą ne ką teišmanote. O jau esate nuteisęs visus, kurie užsuka į šį forumą.

Puslapiai: [1]