• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Neranda

Pradėjo ultrex, 2012-11-22 15:27:15

« ankstesnis - sekantis »

ultrex

Sveiki,

Nusipirkau šį http://www.ebay.com/itm/130478819415?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 (IT9135), įrašiau driverį, ir programą, tačiau programa nemato prietaiso.
Device manager rodo šauktuką skiltyje Sound, video and game controllers prie IT9135 BDA Device.
Prie USB skilties nematau šito IT9135.

Kas gali būti blogai ? Gal driver'iai yra tinkami 32 bitams, o pas mane 64 dėl to neveikia ? Pas mane Win 7 64 bit


AlmiUxXx

Su dešiniu pelės mygtuku paspaudęs ant to tiunerio, spausk "Update driver software" ir turėtų viską pats susiėškoti, bent man tas padeda, nes paprastai mano ir windowsai neranda maniškio tiunerio su draiveriais iš CD.

ultrex

Rodo kad jau yra driver'is.
ALT-DVB programa rodo visus raudonus išskyrus 1 žalios spalvos, paspaudus jį, rašo apačioje:
cannot load "DwUsbApi.dll"

ektis

View other drafts

Tai, kad IT9135 BDA Device turi šauktuką skiltyje Sound, video and game controllers, o ne prie USB skilties, rodo, kad USB adapteris yra suderinamas su jūsų kompiuteriu. Tačiau tai, kad programa nemato prietaiso, rodo, kad problemą gali sukelti driveriai arba programinė įranga.


1. Atsisiųskite naujausius driverius iš IT9135 gamintojo svetainės. Įsitikinkite, kad atsisiunčiate 64 bitų driverius, jei naudojate 64 bitų Windows versiją.
2. Įdiekite driverius iš naujo. Kartais problemą gali sukelti paprasčiausias driverių perinstaliavimas.
3. Nustatykite, ar programa veikia su kitais USB adapteriais. Jei programa veikia su kitais USB adapteriais, tai rodo, kad problemą sukelia IT9135 adapteris.
4. Patikrinkite, ar programa yra naujausia versija. Atnaujinkite programą iki naujausios versijos.
5. Pabandykite paleisti programą kaip administratorius. Kartais programoms reikia specialių teisių, kad jos galėtų prieiti prie IT9135 adapterio.