• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Sutrikimai Radiocool.lt

Pradėjo Darius, 2007-09-26 11:43:12

« ankstesnis - sekantis »

Darius

Šiandien bandau atnaujinti wordpress turinio  valdymo sistemą iki versijos 2.3  Ir po atnaujinimo kažko nenori veikti   :( 
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

gyvate151

O kodel kovo 9 diena nebuvo Sekmadienio su StumbleUpon? Taip laukiau. Vis tikrinau ar atsinaujino  :(

Milvis

TEO paliko radiocool be interneto visa savaitgali :( tai ir neatnaujinamas puslapis

gyvate151


FH

Nežinau, ar problema pas mane vieną, ar taip turi būti, bet kodėl išsiloginus forumo išvaizda pasikeičia į gražesnę išvaizdą (mano manymu)? Gal būtų galima pasirinkti jį stilių sąraše?

Prisegiau skrynšotą :)

Darius

Citata iš: FH Įrašytas 2009-01-04 19:58:55
Nežinau, ar problema pas mane vieną, ar taip turi būti, bet kodėl išsiloginus forumo išvaizda pasikeičia į gražesnę išvaizdą (mano manymu)? Gal būtų galima pasirinkti jį stilių sąraše?

Prisegiau skrynšotą :)

Eik į profilį, kairėje stulpelyje susirask Išvaizdos ir Išdėstymo nustatymai paspausk, tada viršuje rasi Dabartinė tema .... (keisti). ir pasirink bet kurią :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

FH


jankus1

bent jau man, forume, kur raso kada prasytas postas, nera lietuvisku raidziu.
lietuviskos raides tiesiog praleidziamos

Darius

#8
Kokia naršyklė, OS? Pabandyk pasikeisti temą į kitą, kaip tai padaryti rasi aukščiau.
Dar žiūriu  esi nusistatęs anglų kalbą, pabandyk pasikeisti į lietuvių tam pačiam profily.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume