• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

DVB-T streaminimas i interneta

Pradėjo EV1L, 2008-02-09 13:54:22

« ankstesnis - sekantis »

EV1L

Gal kas zino kokiom programom galima paleisti dvb-t vaizdo ir garso streaminga i interneta, kad kitas zmogus galetu matyti?

Darius

Galima su TS Reader
Per meniu eini į Playback  ==> VLC ir tada išrinkta programa transliuojama iš http://127.0.0.1:1234 :) manau Įrašius savo išorinį IP turėtų matyti ir draugas per internetą. Tik kad transliacija nemokamoje versijoje apsiriboja iki 1 minutės.   
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

koki tu naudojai toje programoje input source? nes tikslaus tunerio ner pasirinkt...Pasirinkus dvb-t device neranda pacio tunerio.

Darius

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

kazkodeltai man tik garsa streamina, o vaizdo ne...

Darius

Taip ir su lietuviškais kanalais?
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

EV1L

lietuviskus streamina su vaizdu, taciau kaip padaryt kad kitas galetu ziuret, nes dabar tik mano pc ir rodo, net laninis pc nerodo o ir tas vlc daznai luzta.Imanoma kaip nors padaryt tarkim  kad kitas zmogus galetu ziuret per wmp nes ten naudoja ffdshow ivedus url, nes vlc rodo su visom siukslem?

Darius

Dar yra AltDVB server , bet man neveikia, neranda tiunerio.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

elas

#8
Sveiki, padariau tv retransliavima i interneta su standartine leadtek programa winfast pvr2. kas norit, galit pasiziuret per windows media player, bent jau man per kitas programas nerode. paprasciausiai pasirinkite file ir open url ir ten suveskite http://78.62.144.120:82
aisku kokybe suprastinta kiek imanoma normaliai ziureti, nes kompiuteris is kurio transliuojama ne koks, p3 866mhz :) ir internetas dsl, uploadas megabito nesiekia. 
P.S. priemimas ne DVB, o analogas :) galiu perjungt LTV, LNK, TV3, BTV ir Dzukijos TV :) daugiau nerodo, na nebent ONT is Gardino per didziuli trukdziu sniega :)

jonasz11

Sveiki, ar įmanoma kaip nors stream'inti savo video į internetą? kiek bandžiau, man veikė, kitiems - ne.

Soliaris

Su VLC gali tai padaryt. Rinkis Srautinis siuntimas ir toliau ten jau pats bandyk.

RolF2

Citata iš: Soliaris Įrašytas 2010-03-04 20:30:21
Su VLC gali tai padaryt. Rinkis Srautinis siuntimas ir toliau ten jau pats bandyk.

cia panasiau i routerio problemas , ar turi isorini ip adresa ? , reik portus peradresuot i kompa...

jonasz11

Nenaudoju jokio router'io, kabelis eina tiesiai į PC eina...
Kiek serverių kūriau visi buvo prieinami kitų interneto tiekėjų vartotojams.

Darius

Citata iš: jonasz11 Įrašytas 2010-03-10 03:37:43
Nenaudoju jokio router'io, kabelis eina tiesiai į PC eina...
Kiek serverių kūriau visi buvo prieinami kitų interneto tiekėjų vartotojams.

su VLC galima, tik reikia nepamiršti jį nustatinėjant nurodyti savo išorinį IP. Dar pabandyk http, o ne udp transliacija, udp man kitiems nerodydavo.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume