• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Pinnacle DVB-T Solo Stick 72e - programos?

Pradėjo Jana, 2008-02-07 13:33:52

« ankstesnis - sekantis »

post


Warez

Na man asmeniskai su 72e (Ultimate Stick) tai dvbview isvis nieko nerodo ir luzta... (ir kitos programos jau kai luzta tai PC perkraut reik) siaip su DVB dream... bent kazka kazkas bando... Su orginaliu softu parsiuntus naujausia 4.95 beta kuri jau tipo ir siaip supportina h264... na tai skanuojant auto kaip ir su visom programom nieko neranda, nurodzius manualu 658000 gaunu tipo "signalo stiprumas ~50proc" o kokybes signalo ir aptiktu kanalu 0! :) Niekas nieko neranda ir nieko nerodo...

Veiksmas KAUNE, Silainiai... na galbut signalo stygius pirmas aukstas tarp daugiaauksciu... nezinau net, reiks bandyt kur i centra nulekus auksciau pamaigyt laptope... Keista ir siek tiek liudna  :-\

Jana

Man su DVB Viewer rodo 31 kanala Klaipedoje (O Siauliuose apie 10 uzsienietisku, vietiniu negaudo visai :-D). Tik DVB Viewer man issijungia kas 20 minuciu. Cia forume rase kad del kodeku... bandziau Cyberlinko ir ffdshow, tas pats...

eviltwinbro

Kaune salia Partizanu-Pramones sankryzos su komplektine "antena" - 33 kanalai. Signalo stiprumas 65-75%. Su CoreAVC h.264 kodeku, jei silpnesnis signalas kvadratuoja, su Sonic kodeku truputi geriau, bet PC apkrauna apie +10%.
DVBViewer 3.9.1 veikia nelabai korektiskai: su vienais vaistais luzta po mazdaug 30 min, su kitais neveikia kai kurios funkcijos (pvz. C+, C- mygtukai...)