• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Lietuvos Ryto televizija žinias transliuos plačiaekraniu formatu

Pradėjo AlmiUxXx, 2011-08-01 17:35:30

« ankstesnis - sekantis »

AlmiUxXx

Informacija čia
Bet aš kiek pastebėjau tai beveik viskas eina 16:9 tik visos reklamos ir serialai transliuojami su dideliais "rėmais" iš šonų, o žinios iš ties buvo rodomos plačiakraniu vaizdu.
Na dabar jau išmestas tas 4:3 transliavimas ir 16:9 jau pilnumoj eina, na lauksim kas toliau bus...
Atnaujinimas - 2011.08.02 Jau nebėra rėmų iš šonų bet transliuojamas 4:3 suspaustas į 16:9 formatą, tačiau vis vien geriau nei juostos šonuose kurios sumazina vaizda

Darius

Ta naujiena tokia neišsami, neaišku kurie žiūrovai tą 16:9 formatą gaus, o kurie ne. Man ir IPTV rodo taip dabar:

Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

AlmiUxXx

O man dabar ir per analogine ir per skaitmenini priedeli rodo kaip taviskiame pavyzdyje turbut jau dar patvarke kazka.
Bet niekur kitur jokios informacijos apie tai ir neradau :-\
Bet per anksti apsidziaugiau vėl tie rėmai išlindo:

O analogas 4:3 ir be jokiu rėmų

Darius

Štai jau sutvarkė ir rodo normaliai. Tiesa ar medžiaga 16:9 ar 4:3 vis tiek transliuojamas 16;9 vaizdas.

http://www.youtube.com/v/Uo3ogPkRPho
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

AlmiUxXx

16:00 kai zinias rode tai ir pats maciau tada labai graziai rode :)
P.S. Anksciau pateiktas video ir tame aprasyme nuoroda pateikta gal netokia nes man neleido ijeit ir parsisiust :(

andrius.semas

Ačiū už informacija. Dažnai žiūriu informatyvaus turinio Lietuvos rytas žinias, todėl tokie pokyčiai vaizdo glaudinimo pagrindu - man į naudą.

http://www.youtube.com/v/rTvtHIEV1uc


AlmiUxXx


Shakurazz

Man vakar taip pat rodė, kaip Almiukui. :(. Aš nusistatęs savo televizorių 4:3, nes dauguma vis dar tokiu formatu. Ir kai įsijungiu Viasat Sport Baltic, pvz., matosi, kad vaizdas suspaustas iš šonų. O čia pridėtos juostos viršuj

Soliaris

O tu sugadinti savo TV nebijai, žiūrėdamas 4:3? Net gamintojai nerekomenduoja. Sugedus, garantija negalioja. Jau buvo toks įvykis Lietuvoj. Žmogelis, nusipirkęs LG TV, viską žiūrėjo 4:3, kol išdegė šonai. Net per teismus nieko nelaimėjo ir liko be garantijos.

Shakurazz

Taip žiūriu jau daugiau kaip dvejus metus (jei gerai pamenu). Žinau, instrukcijoje parašyta vengti palikti žiūrimą nuotrauką ilgą laiką. Bet ką padarysi, juk nežiūrėsi ištempto vaizdo. O su priartinimo funkcija prastėja kokybė.

Soliaris

Naujajame sezone jau ir LNK bent žinias tai pradės irgi rodyti 16:9 formatu. Tai savaime aišku ir TV3 neatsiliks. Ledai pajudėjo.

Shakurazz

Kas iš to, jei skaitmeninės kabelinės TV abonentai vis tiek matys su juostom viršuj ir apačioj...

dinux

Mano supratimu matys ne juostas viršuje/apačioje, o vaizdas apkarpomas iš šonų to pasekoje tokie vartotojai išviso nepastebi. kad kažkas pasikeitė (tik  gal žinių vedėja/jas sėdi kiek dešiniau krašto (bent man taip pasirodė))

Darius

Štai ir TV3 pasigyrė, jog naujam sezone žinios 16:9 formatu.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume