• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Nepasileidžia AltDvb

Pradėjo endriu, 2011-07-31 11:59:26

« ankstesnis - sekantis »

endriu

Bandžiau viską daryti pagal instrukcijas, bet po bda2 driverių įkėlimo dabar kraunantis meta tokią klaidą:
BDA2: RunGraph: Failed putting the Graph in Run state

Gal kas susidūrėt?
Windows XP SP3 x86

Remyga

#1
 BDA2: RunGraph: Failed putting the Graph in Run state               Man irgi taspats,tik pas mane win 7 gal kam pavyko tai sutvarkyti?

batmanas

galbūt taip:
nueini C:\Program Files (x86)\AltDvb\Filters
#Register_Filters failą paspaudi kairiu pelės klavišu ir Run as administrator

O gal ir ne. Man irgi buvo vargo, kol pasileidau AltDVB ant win7, bet dabar neatsimenu kaip gavosi.
Galiu pasiūlyt kitą programą: SmartDVB

Soliaris


Remyga

#4



padekit :( Arba gal galit kas draiverius imesti win 7  remigass (ETA ) gmail.com    ačiu

RolF2

seniai laikas pamirst ta altdvb ...

legutis

Citata iš: endriu Įrašytas 2011-07-31 11:59:26
Bandžiau viską daryti pagal instrukcijas, bet po bda2 driverių įkėlimo dabar kraunantis meta tokią klaidą:
BDA2: RunGraph: Failed putting the Graph in Run state

Gal kas susidūrėt?
Windows XP SP3 x86

Labas,

ši klaida dažniausiai atsiranda, kai BDA2 tvarkyklės nėra tinkamai įdiegtos arba yra suderinimo problemų su jūsų kompiuterio aparatine įranga.

Štai keletas dalykų, kuriuos galite pabandyti išspręsti šią problemą:

- Įsitikinkite, kad BDA2 tvarkyklės yra naujausios versijos. Galite patikrinti, ar turite naujausias tvarkykles, apsilankę "Microsoft" svetainėje.
- Išbandykite kitą BDA2 tvarkyklių versiją. Jei turite prieigą prie kitos BDA2 tvarkyklių versijos, pabandykite ją įdiegti.
- Išbandykite kitą BDA2 tvarkyklių šaltinį. Galite pabandyti rasti BDA2 tvarkykles iš kito šaltinio, pvz., iš neoficialios svetainės.
- Atlikite aparatinės įrangos derinimo testą. Jei įmanoma, pabandykite atlikti aparatinės įrangos derinimo testą, kad nustatytumėte, ar yra kokios nors suderinamumo problemos.