• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Kokį DVBT tunerį jūs pasirinktumėte šiai dienai?

Pradėjo batmanas, 2008-01-21 12:47:31

« ankstesnis - sekantis »

batmanas

Pats mąsčiau, mąsčiau ir sumąsčiau, kad pas jumis reikia pasiklaust, kokį tunerį vistik vertėtų pasirinkt?
Pats nusižiūrėjau šitus variantus:
Leadtek DTV Dongle 172Lt.
KWorld VS-DVBT-380U 119Lt.
KWorld VS-DVBT-210SE 170Lt.

O gal yra geresnių variantų? Ir kodėl išoriniai tuneriai, pigesni? Juk kokybė ta pati, ar ne? ???

Milvis

Neseniai isigyjau Kworld 380U, siaip ji issirinkau del to kad atrodo pigiausias is rinkoje esanciu DVB-t tiuneriu. O kadangi dar nesimato tokiu kurie skaitmenine lietuvoje rodytu su gamykliniu soft'u tai pamaniau jokio skirtumo nebus paemus brangesni. Ir visai nesigailiu, pasijugiau lenkiska antena ir gaunu 95% signalo stipruma, o to visiskai pakanka ziuteti visus 13rodomu kanalu be striginejimu (buna kokybe kartais nukrenta iki 88% bet vaizdo kokybei itakos nematau, nestrigineja). Siaip norint gero signalo reiktu antena lauke aukstai iskelt, kadanors taip ir padarysiu :) Kadangi prie sio tiunerio ner distancinio pulto tai nejauciu jokio skirtumo naudodamas negamyklini softa. Dabar viska ziuriu su ALTdvb programa. Dar pliusas, kadangi tiuneris usb tai galiu jungt ji kur noriu, prireikus ir prie nesiojamo kompo, o komplekte duota mini antena tai isbedos galima pagaut gera signala bet labai jau reik po kambari lakstyt :)

Arrturas

irgi turiu KWorld 380U. kol kas nusiskundimu neturiu, rodo normaliai su AltDvb ir man to užtenka :) kiti tokio lygio tuner'iai greiciausiai kažko stebuklingai geresnio neturi, tai manau pinigu neverta mest i bala. nebent tikiesi su pultu žaist, nors kiek girdejau daugumai tas pultas neveikia, taip kad tau spręst...

batmanas

Blemba po tokių pasisakymų jau norisi bėgt pirkt.
To pulto tai nereik. Dar geriau be pulto. Bežiūrėdamas TV  prasimankštinsi karts nuo karto nueidamas kanalų perjungt.  ;D

batmanas

Dar kita problema ta, kad pas mane signalas nėra idealus. Šiaip turėtų būt neblogas, bet priešais pat mano namą auga nemenkas ąžuolas. Ir nelabai yra kaip anteną aukščiau už jį iškelt.
Ar neturėtų tai didelės įtakos skaitmeninei TV žiūrėt? Ar užtektų signalo?

Jei netingit galit pažiūrėt, kaip pas mane dabar rodo. Padariau trumpus įrašus. Nors įrašuose kokybė gal šiek tiek prastesnė, negu aš pats matau žiūrėdamas. http://www.mediafire.com/?cpze59mjgdf

Milvis

Na is irasu tai matos kad nekokia kokybe, su skaitmenine gali tekt dar antena pasukinet gal pagausi geresni signala

nieko_nera

is tavo pateiktu irasu matosi kad tu irasinejai analogine tv, o ne skaitmenine....

o signalas sklinda taip:



todel turetu rodyti kad ir azuolas didelis stovi :)

tik aisku jei ten kur tu gyveni nueina signalas

batmanas

Taip įrašinėjau analoginę, skaitmeninės dar neturiu...
Pas mane antena ant namo sienos pritvirtinta, tai gal ne visai taip gaunasi. Jei jau pradėjom piešt tai:


Suprantu, signalas atsispindi, bet juk antenos kažkodėl nieks į kitą pusę nesuka... Kaip čia yra?

------
Dar toks klausimas iškilo. Ar skaitmeninei TV žiūrėt nereikia galingo kompo? Ar užtektų mano 2Ghz Athlono su 512MB RAMo?

nieko_nera

pas mane kambarine antena pastatyta ant palanges, o langas yra priesingoj siustuvo pusej, ir rodo :)

Milvis

Atspindziai geras dalykas, ir as buvau pagaves labai gera signala nukreipes antena ne i siustuva, o tiesiai i kaimynu nama :)
Del kompo tai mano AMD64 3500+ 2.2Ghz apkraunamas 20-30% o altdvb programa ima apie 90MB ram, jei daug programu nenaudoji gal ir issiverstum su savo 512ram

batmanas

Bet kad tiesą pasakius aplink mane nelabai ir yra aukštesnių namų. Nebent dar už to ąžuolo toliau, bet nėr jie daug aukštesni.


Norėjau jau pirkt tą KWorld 380U, bet, pasirodo, nebeliko jų FIS'e. Kitur dar gal yra, bet brangiau. BMS'e net ant 20 Lt.   :'(

Milvis

Na as tai pirkau kworld 380u Kilobaite, nes ten 30lt pigiau nei BMS bet teko laukt 14d kol atveze. Pasirodo metu pradzioje didmenininkai tvarko sandelius ir prekiu nepristatineja, reikejo pirkt pernai

batmanas

Nu ką padarysi, palauksiu. Skambinau į keletą parduotuvių. Visur sako, reikia užsakyt. O kai bando užsakyt, pasirodo, kad nebeturi.  :o  BMS'e gal galėčiau ir greičiau gaut, bet iš tų niekšų lupikautojų niekada nepirksiu. :P

Giedrius

sweiki
sugalvojau ir aš pasižvalgyti po parduotuves dėl DVBTV tiunerių
ir štai tokį daikčiuką užtikau
šitą
ką manote?
ar verta pirkt?

Milvis

LEADTEK DVBT USB TV TUNER pirma manau kad leadtek tuneriai neverti tokios aukstos kainos, o antra tai sitas modelis atrodo senokas. Geriau imk pigu ir patikrinta kworld 380u, nes sumokejes daugiau pinigu uz leadtek tikrai nieko geriau negausi