• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Kokį DVBT tunerį jūs pasirinktumėte šiai dienai?

Pradėjo batmanas, 2008-01-21 12:47:31

« ankstesnis - sekantis »

batmanas

Pratęsiu jau galima sakyt visą savo nuotykinę istorija su šitu KWorldu.  ;D
Taigi, susitaisiau viską, vaizdas dabar gana greitai įsijungia. Pasirodo viskas dėl to, kad buvau ne tiesiog tuneriuką į kompo USB įkišęs, bet per prailginamą laidą buvau pajungęs. Įjungiai tiesiogiai ir viskas normaliai. ;) Tik biški gaila, kad neišeina su prailgintoju, nes antenos laidas gana storas, ten už kompo gana mažai vietos, tai sunku įjungt anteną į tunerį. Nu bet svarbiausia veikia.
Bet dar keista, kad iš pradžių, jei gerai pamenu, tai ir su prailgintoju veikė kaip turėtų. ???


Arrturas

nzn kokia jo kaina bet jei iki 200lt tai gal, bet su salyga kad lb reik analogines, ir sugebesi pulta priversti veikti. kitu atveju geriau vieno is siu privalumu atsisakyt, arba net abieju. kiek girdejau, analogas turi turet labai gera signala, kitaip jis levai rodys. del pulto tai ieskok temu, jau buvo kalbeta, kad ne su visom programom veikia.

justas852

bet sitas Leadtek DTV Dongle 172Lt. tv tiuneris rodo per gamykliny softa jam nereikia altdvb

fredis

Ar tinkamas mums butu ASUS My Cinema-U3000 Hibrid (DigitalTV, analog TV andFM)

batmanas

Kiek aš suprantu, tai tinka visi skaitmeniniai, tik su originaliu softu neveikia.

zebras

pats turiu
KWorld VS-DVBT-210SE 170Lt.
kaskurioi temoi mini apzvaga parsiau.
Istikro tai geras tiuneris,dvb ziuriu su komplekte esancia antena kokybe gera.Dar pliusas sio tiunerio kad jis palaiko ir analogine televizija bei turi video in,todel tiktu vaizdo capaturinimui.
Mano nuomone tokia,kad jai kompas stacionarus tai tik vidinis PCI tiuneris.
beto su tiuneriu pateikiamas power cinema kodekas,todel jai nemeksti pirataut tai irgi pliusas nes tai mokamas dalykas.

FH

Sveiki, esu pasijungęs Mikrovisatos skaitmeninę TV su jų duotu priedeliu (su kortele) ir planuoju pirkti Leadtek DTV2000H. Ar eis man per šį tiunerį žiūrėti mvisatos skaitmeną?

batmanas

Neis. Nu kol nekoduotai transliuoja, tai eis. Bet juk turėtų užkoduot, o tada reikia kortelės, tačiau šitam tiuneryje nėr kur ją dėt. Man atrodo geriausiai skambink į MikroVisatą ir klausk kaip per kompą žiūrėt.

FH


Eretikas

Sveiki ,
Po ilgų svarstymų , testavimų su visokiais išoriniais DVB-T USB tiuneriais sulaukiau kol į lietuvą atvežė Pinnacle PCTV Nano Stick DVB-T 73E . Tai naujos kartos įranga yra ne tik labai maža ,bet ir turi įpatingai jautrų DVB-T imtuvą. Pagaminta ,-viskas vienoje mikroschemoje ir įrangą naudoja labai mažai energijos ,tai aktualu kada nešiojamas kompiuteris dirba nuo baterijų. Išbandžiau kol kas tik su jau įdiegta nuo kitu eksperimentų  programinę įrangą - DVB Dream naujausia versija .  Teko tik suinstaliuoti DVB nano driver'ius. Viskas puikiai dirba. Su seniau naudotu išorinių imtuvu testuojant iš tos pačios vietos pagaudavau tik GALA DVB-T kanalus ir nevisi rode ,signalas trukinėjo o dabar  jaučiasi naujo imtuvo jautrumo skirtumas ,labai greitai perskanavau kanalus  ,rado visus transliuojamus DVB-T Kaunui.Visų kanalų stirumas |80-100%. Gyvenu Kaune ,Eiguliu mikrorajone ir testuota buvo su originalia pateikta komplekte mini antena. Juragiu puse man uždengia  kiti pastatai .Aš testavau 9 aukšte prie lango. Kaip matote atstumas yra didelis o rezultatai gauti geri. Minusas ,kad BMS'e šį įranga yra gana brangi 220lt ,bet tikrai kokybiškas DVB-T tiuneriukas. Pas ka blogesnės priemimo salygos ir nenori naudoti išorinių antenu manau bus geras pasirinkimas. Aš asmeniškai naudosiu kaip kelioninį įmtuvą. Praktiškai ,bet kur europoje galyma pasinaudoti. Vietos užima super mažai o kompiuterį vistiek vžuosi.  :)

izidorius

Citata iš: Arrturas Įrašytas 2008-01-21 13:32:19
irgi turiu KWorld 380U. kol kas nusiskundimu neturiu, rodo normaliai su AltDvb ir man to užtenka :) kiti tokio lygio tuner'iai greiciausiai kažko stebuklingai geresnio neturi, tai manau pinigu neverta mest i bala. nebent tikiesi su pultu žaist, nors kiek girdejau daugumai tas pultas neveikia, taip kad tau spręst...

D

To: Eretikas

Pagal paties rekomendaciją nusipirkau PCTV Nano Stick DVB-T 73E. Su orginaliu softu veikia blogai - vaizdas judant plaukia. Nors laptopas visiškai naujas ir neblogas, bet softas reikalauja neįtikėtinų parametrų (3 GHz duo) tada tik rodys normaliai.

D

Taigi su originaliu softu PCTV Nano Stick DVB-T 73E veikia labai blogai. Taigi instaliavau orginalų Pinaccle softą, po to DVB dream (http://www.dvbdream.org/release/dvbdreamsetup_v14i.exe)
Išskleidižau iš to paties saito BDA_ALL paimtą

http://www.dvbdream.org/forum/viewtopic.php?t=1181

Direktorijoje dvbdream/devices
Tada susiradau reikiamus kodekus http://www.skystar.org/arsiv/index.php?dir=codec/&file=HDpack1.2_hasanok86.rar
HDpack1.0
Instaliavau šį, nes vienas geras dėdė parekomendavo. Gal kiti geresni.
Tada pasirinkau ArcSoft (v.215.14.8-2007.09.21)



Gal kas galite patarti, kap paleisti per ethernet tinklą transliacijas. Mano kolegos taip pat trokšta to paties, ko ir aš turiu. Bet aš dabar nelabai noriu eksperimentuoti.

Arturas

to D:
As tai kolegoms  skaitmenine transliacija i tinkla  paleidau su VLC 0.9. Kaip tai dariau parasiau ir  si info yra patalpinta http://www.radiocool.lt/olimpiados-ltv-transliavimas-i-vietini-tinkla-dvb-t/
Tiesa Jusu iranga kita, bet turetu veikti. 
Pastaba -  karts nuo karto paziureti ar nera pakibusiu vlc.exe procesu, ypac testuojant.