• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

Sviesos muzika is 10-30 led diodu kaip pasigamint?

Pradėjo alitta, 2011-02-10 20:35:10

« ankstesnis - sekantis »

alitta

Sveiki. Noreciau pasidaryti led diodu mirgsijima palei muzika. Ir kad jis veiktu siose intampu intervale nuo tarkim 3.5 iki 14V. Noreciau kad mirksiukai butu sudaryti tarkim nuo 10 iki 30  led diodu. but gerai kad but ekonomiskai ir nedideli elektros detaliu suvartojama energija. But gerai kad palei muzika butu galima mirkseti ir sukurti ivairius begiojimus led diodu ar taip kazka panasiaus palei ritma muzikos. But dar gerai kad tarkim skirtingu spalvu diodai mirksetu palei tamtikra muzikos dazni ir t.t. ir dar kazkuo imantresnem funkcijom. Gal galit ka rekomenduoti? Ar tai butu imanoma? Gal galit kokia schema rekomenduoti? Buciau visiems dekingas kas padetu atsakyti i mano klausima:-) Laukiu jusu komentaru:)

Darius

Paprasčiausia yra įsigyti tam skirtą schemą http://sound.westhost.com/project60.htm O įtampa, galima su rezistoriniu įtampos dalikliu padalinti, kad veiktų su tais 3-14V.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

alitta

O ka nors geresnio ar sudetingesnio nera ka pasiulyti? :D

RolF2

Citata iš: alitta Įrašytas 2011-02-18 13:26:18
O ka nors geresnio ar sudetingesnio nera ka pasiulyti? :D

Nu tai jei reik kazko sudetingesnio, tai pasiimi koki avr mikrokontroleri ir pirmyn , tik abejoju ar isvis esi ka sudetingesnio litaves jei tokius klausimus uzduodi :)

http://www.youtube.com/watch?v=MrWIMeGqr9E&feature=player_embedded

acdcfan

url

useinbolt5

Sveiki visi prisijungę žaidėjai, kaip sekasi? Žaidimo vietos pasirinkimo problema iškyla dar žaidimo kelionės pradžioje. Noriu jums padėti patardamas šią populiariausi kazino internetu . Esu tikras, kad tai bus teisingas jūsų sprendimas.