• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Windows7 ir kinietiškas USB DVB-T tiuneris

Pradėjo batmanas, 2010-11-16 19:03:35

« ankstesnis - sekantis »

batmanas

Taigi turiu kažkokį tiunerį ir niekaip negaliu suinstaliuoti driverių ant windows7.

Pagal instrukciją, kuri skirta XP, reikia suinstaliuoti BlazeDTV, tada persikrauna kompas, atisranda "Found New Hardware Wizard" ir windowsai nukopijuoja draiverius iš CD.

Ant Win7 tik prijungus tiunerį jį randa, bet atpažįsta kaip kažkokią "camera" ir suinstaliuoja velniai žino kokius draiverius.
Tada išjungiau automatinė draiverių instaliaciją. Instaliuoju BlazeDTV, kompas nepersikrauna, perkraunu pats. Neatsiranda jokio "Found New Hardware Wizard". Tada einu Start > Devices and Printers. Ten yra "USB 2870 Device". Pasirenku properties > Hardware > Properties > Update driver. Tada nurodau, kad draiverio ieškotų CD, bet windowsai neranda.

Padėsit kas nors? Prašau  ;D

Shelby-

Man buvo lygiai taip pat, tiuneris toks grynai noname, tik DVB-T buvo parašytas, ir tamsus ar pilkas :D Nieko nesigavo, pridaviau atgal, ir paėmiau kitą, nors ir su tuo daug žaisti bandžiau...

Remyga

kodel butent ta programa(BlazeDTV) man irgi su ja sunkiai sekes gal pabandyk http://forum.radiocool.lt/index.php?topic=340.0

batmanas

Programa man nesvarbu, kad nors ir per VLC rodytų. Bet reikia įdiegti draiverius (tvarkykles), nes be jų niekas nerodys.

Aš taip pagalvojau, beveik visi šiti USB DVB-T aparatai iš esmės yra vos ne vienodi (pataisykit jie klystu). Tai gal tiktų kokio nors kito tiunerio draiveriai?

Arba dar turiu sumanymą. Jeigu pasileisčiau kokį Linux live CD, ar išeina ant Linux paleisti USB tunerius, ar dar didesnė velniava būtų?

Darius

Maniškio kiniško imtuvo draiveriai, gal tiks http://dl.dropbox.com/u/2077359/dokumentai/Siano%20sms1140.7z Jei eina gražiai išsiardyti imtuvą susirask chipo modelį ir gal pagal jį rasi draiverius Windows 7 ar Linux.
Dar gali pabandyti per vmware pasileisti Windows xp, nes virtuali OS gali matyti USB įrenginius, tiesa normaliam žiūrėjimui reiktų galingo CPU.
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

batmanas


batmanas

Taigi kaip man pavyko? :D
Na dėl USB tiuneriukų vienodumo tai tikriausiai klydau, kažkokie "chipai" vistiek skiriasi.

Išardžiau imtuvą, iš pradžių lyg ir pamaniau, kad nieko gero, nes pilna prirašyta visokių smulkių skaičiukų. Bet paskui pamačiau kažką panašaus į gamintojo logotipą, po kuriuo buvo modelis. Na paskui gana greitai per Google radau gamintojo tinklalapį, o jame draiverius. Atsisiunčiau ir viskas gražiai susiinstaliavo.
Ačiū, Dariau, už šitą mintį išardyti.