• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

DVB-T ir nešiojamas kompiuteris, problema

Pradėjo Aivas, 2010-10-28 19:00:23

« ankstesnis - sekantis »

Aivas

Sveiki forumo dalyviai, tai va,, besiblaškydamas po platųjį interneta ir nerasdamas problemos sprendimo netyčia užklydau pas jus :) pasistengsiu kuo trumpiau. Taigi neseniai isigijau nešiojamą kompiuterį ir USB DVB-T tiuneriuka, viskas susiinstaliavo puikiai, kanalus sutrado, rodo nuostabiai, bet gaila rodo tik 14 nemokamų lietuviskų kanalų!!! O aš esu Gala abonentas ir turiu kortelę! Taigi klausimas būtų toks: ar įmanoma nešiojamam pasileisti tuos koduotus kanalus?
Prie kortelės turiu Mikrovisatos (Neotion NP4) CI modulį kurį su kortele idėjus į TV atkoduoja kanalus. Pabandziau ta modulį idėti ir į nešiojamo PCMCIA jungtį, bet kanalų neatkoduoja, patį modulį (Neotion NP4)kompiuteris mato, bet device manager'yje rodo šauktuką, taigi vėl kyla klausimas: ar CI modulis tinka PCMCIA jungčiai? Jeigu tinka, tai kur man rast tokį draiverį?

Informacijos pagooglinus labai mažai, praktiškai nėra. Iš anksto dėkoju už bet kokią info...

Darius

Kaip suprantu tas modulis nors ir turi PCMCIA jungtį tačiau nėra skirtis kompiuteriams, tad tikėtis rasti kur nors draiverius nėra realu. Jei nori žiūrėti koduotus kanalus pasiskaityk čia http://forum.radiocool.lt/index.php/topic,367.0.html
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

Aivas

Dėl to CI modulio suderinamumo su kompiuteriu dar aiškinuosi. Kitoje jo puseje yra logotipas DVB/PC card/5V ir tt. Nors gamintojo puslapyje (http://www.neotion.com/) jokių draiveriu neradau...

garof1

Man irgi ta pati problema. Parašyk,jei ką išsiaiškinai. :)

pcgeimeris

Gal gali kas padėti? Niekaip nerandu kaip išspręsti šią problemą..

RolF2

tai o kas per problema ? :)
nusiperki va kad ir toki readeri ir ziuri

jaunelis34

O tai su šitu daiktu, galima žiūrėti skaitmeninę TV?

kujenas

Citata iš: Aivas Įrašytas 2010-10-28 19:00:23
Sveiki forumo dalyviai, tai va,, besiblaškydamas po platųjį interneta ir nerasdamas problemos sprendimo netyčia užklydau pas jus :) pasistengsiu kuo trumpiau. Taigi neseniai isigijau nešiojamą kompiuterį ir USB DVB-T tiuneriuka, viskas susiinstaliavo puikiai, kanalus sutrado, rodo nuostabiai, bet gaila rodo tik 14 nemokamų lietuviskų kanalų!!! O aš esu Gala abonentas ir turiu kortelę! Taigi klausimas būtų toks: ar įmanoma nešiojamam pasileisti tuos koduotus kanalus?
Prie kortelės turiu Mikrovisatos (Neotion NP4) CI modulį kurį su kortele idėjus į TV atkoduoja kanalus. Pabandziau ta modulį idėti ir į nešiojamo PCMCIA jungtį, bet kanalų neatkoduoja, patį modulį (Neotion NP4)kompiuteris mato, bet device manager'yje rodo šauktuką, taigi vėl kyla klausimas: ar CI modulis tinka PCMCIA jungčiai? Jeigu tinka, tai kur man rast tokį draiverį?

Informacijos pagooglinus labai mažai, praktiškai nėra. Iš anksto dėkoju už bet kokią info...

Sveiki,

Atsakymas į jūsų klausimą yra taip, įmanoma nešiojamam kompiuteryje pasileisti koduotus televizijos kanalus. Tam jums reikės dviejų dalykų:

- CI modulio, kuris palaiko Gala kortelę. Jūsų atveju, Neotion NP4 modulis turėtų veikti, tačiau gali būti, kad reikės atsisiųsti ir įdiegti naujesnius modulio tvarkykles.
- CI prievado nešiojamam kompiuteryje. Dauguma nešiojamuosius kompiuterius turi PCMCIA jungtį, kurią galima naudoti CI moduliams prijungti. Tačiau, kai kurie nešiojamieji kompiuteriai gali turėti tik ExpressCard jungtį. Tokiu atveju, jums reikės įsigyti ExpressCard į PCMCIA adapterį.

Jei jūsų nešiojamame kompiuteryje yra PCMCIA jungtis, o jūsų CI modulis palaiko Gala kortelę, tada turėtumėte sugebėti pasileisti koduotus kanalus. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

1. Įdėkite CI modulį į PCMCIA jungtį.
2. Įdėkite Gala kortelę į CI modulį.
3. Įjunkite nešiojamąjį kompiuterį.
4.  Įdiekite naujausius CI modulio tvarkykles, jei reikia.
5. Paleiskite televizijos programą, kuri palaiko CI modulius.

Jei atliksite šiuos veiksmus, turėtumėte pamatyti visus koduotus kanalus, kuriuos turite prieiga.

Tačiau, jei jūsų nešiojamame kompiuteryje nėra PCMCIA jungties, arba jūsų CI modulis nepalaiko Gala kortelės, tada galite pabandyti naudoti alternatyvų sprendimą. Vienas iš variantų yra įsigyti nešiojamąjį kompiuterį su HDMI jungtimi. Tokiu atveju, galite prijungti savo televizorių prie nešiojamojo kompiuterio ir žiūrėti televiziją tiesiai televizoriaus ekrane. Kitas variantas yra įsigyti USB-C į HDMI adapterį. Tokiu atveju, galėsite prijungti savo televizorių prie nešiojamojo kompiuterio naudojant USB-C jungtį.