• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

DVB-T priedeliai ir jų kainų skirtumai

Pradėjo dinux, 2010-07-07 09:56:19

« ankstesnis - sekantis »

dinux

Ateityje reikės pirkti dar vieną imtuvą, todėl vis pasiskaitau juos, pažiūrinėju kainas.
Turiu aš TVstar T6 CX HD kuris šiai dienai vis dar kainuoja ~300Lt, bet tuo tarpu atsiranda visokie grotuvai kurie sugeba iš Flash atmintinių prijungtų per USB rodyti video, foto, daryti laidų įrašus ir kainuoja ~200Lt.
Kodėl jaučiamas toks kainos skirtumas? Gal pas TVstar'ą koks rimtesnis procesorius įlituotas? Ar ta kainos skirtumą sudaro  720p, 1080p raiškos palaikymas?

Darius

Tai taip, HD akūrimui reikia geresnio procesoriaus. Taip pat taviškis tiuneris dar palaiko Conax. O jei gamintojas sąžiningas jam reikia mokėti už įvairius naudojamus standartus. Pvz.: mpeg 4, HDMI, Dolby audio ir t.t. Tarkime HDMI licencija kainuoja 10,000 dolerių metams ir dar iki 0,15 dolerio už kiekvieną parduotą gaminį. Tad va jei nors ir ta pati geležis, bet kinų tiuneris kainuos pigiau, nes kinas už licencijas nemoka :)
Ignoruoju privačias žinutes, jei klausimą galima spręsti viešai forume

TVV

#2
TV STAR jau kainuoja apie 250-260lt bet niekas jau neturi nes nevykes modelis daugiau neuzsakineja, nesiuliciau jo nieko gero, turejau partija kur buvo daug sugedusiu. 1. nejautrus distancinis labai tiksliai reikia nutaikyti kol perjungi, letai varto kanalus, pastringa ir t.t

Jei nori TV STAR HD galiu suorganizuoti keli klientai nori parduoti. ( TEL 862686800 )

jeigu ieskai su kortelem FULL HD tai tik ETR 500 CHD

galima irasineti, atkuria video, jpg, mp3, turi universalu pulteli, ir vaizdo kokybe daug geresne ir zinoma kaina mazesne

240lt siai dienai

http://www.televizijavisiems.lt/dvb-t-imtuvai/etr-500-chd/

O kam nereikia korteliu skaitytuvo tai super imtuvas butu

XORO HRT 7510 MULTIMEDIA HD kas isbande labai patenkinti, pats naudoju. ateityje bus rusų ir lietuvių kalbos

http://www.televizijavisiems.lt/xoro-hrt-7510-multimedia-hd/


dinux

TV STAR'ą pats turiu. Kartais pakimba, bet labai retai (karta per du/tris mėnesius) ir dėl distancinio kurį reikia taikyti tiesiai į "akį" pastebėjau, bet ką padarysi, negi mesiu jį ir pirksiu kitą  :o Tuo labiau TV praktiškai žiūri tik mano moteris, o jai tai tikrai netrukdo  :)

Kas liečia aparatus be kortelių, tai mane baimina vienas momentas, kad ateityje nekoduotu kanalų gali mažėti.
Kitas dalykas (kalbant bendrai apie visus imtuvus) jei išjungus analoginę transliaciją ir atsilaisvinus kanalams, ar nebus taip, kad padidins srautą taip, kad pigesni imtuvai tiesiog nesugebės iškoduoti signalo ?

TVV

Kiek snekejau su specialistais tai tikrai nemazes kanalu. Apie srauta tai nesvarbu ar pigus ar brangus bus imtuvas rodys skaitmenine tv.

Richy

Citata iš: Televizijavisiems Įrašytas 2010-08-12 12:39:22
Kiek snekejau su specialistais tai tikrai nemazes kanalu. Apie srauta tai nesvarbu ar pigus ar brangus bus imtuvas rodys skaitmenine tv.
tikrai mazes nemokamu kanalu, klysta specialistai. Lietuvos Rytas, TV6, TV3 pirmieji bus mokami.

Soliaris

Nešnekėk nesąmonių. Lietuvos Rytą težiūri vos 3 % gyventojų, TV6 dar per pus mažiau. Tai kas bežiūrės juos tada mokamus?