Laisva zona > Kas netiko aukščiau

Reikia informacijos del antenos!

(1/2) > >>

danyboy1984:
Sveiki. Isigyjau sia antena http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=86599  ir turiu Huawei usb stick modemai 3g rysiui. Antena pastatau viska sujungiu,bet nuo to rysio kokybe nepagereja. Girdejau kad reikia poliarizacija pakeisti. Tik nezinau kaip. :(

Darius:

--- Citata iš: danyboy1984  2010-10-04 10:06:49 ---Sveiki. Isigyjau sia antena http://www.lemona.lt/index.php?page=item&i_id=86599  ir turiu Huawei usb stick modemai 3g rysiui. Antena pastatau viska sujungiu,bet nuo to rysio kokybe nepagereja. Girdejau kad reikia poliarizacija pakeisti. Tik nezinau kaip. :(

--- Baigti citatą ---

O keičiant antenos vietą, ją sukiojant kokybė keičiasi? Gal pajungus naudojama vistiek vidinė antena?

danyboy1984:
be antenos greitis yra apie 70kb/s-80kb/s pajungus antena tas pats. Bandziau sukineti,bet kaip ir nepasikeite greitis. As gyvenu kaime atstumas iki boksto apie 6km. Naudoju Bite (Labas).Kiek suzinojai is parduotuves kurioje pirkau antena tai turetu zymiai pagereti greitis. Kaip suzinoti ar rysi gaudo per vidine ar isorine antena?

Darius:

--- Citata iš: danyboy1984  2010-10-04 12:10:44 ---be antenos greitis yra apie 70kb/s-80kb/s pajungus antena tas pats. Bandziau sukineti,bet kaip ir nepasikeite greitis. As gyvenu kaime atstumas iki boksto apie 6km. Naudoju Bite (Labas).Kiek suzinojai is parduotuves kurioje pirkau antena tai turetu zymiai pagereti greitis. Kaip suzinoti ar rysi gaudo per vidine ar isorine antena?

--- Baigti citatą ---

O ryšio kokybė kaip? Turėtų programa rodyti arba procentus arba padalas? Be to ar tavo bokštas palaiko 3G? nes pagal greitį atrodo, jog čia tik EDGE. Pabandyk nustatymuose įjungti, kad visad naudotų tik 3G.

Bitė ryšio padengimas, ten pasirink "mobilus internetas" http://www.bite.lt/lt/about/network/coverage
Omnitel ryšio padengimas http://www.omnitel.lt/includes/map.html

Gal verta būtų pabandyti su Ežiu tarkime....

P.S. Atsiprašau, kažkas man ne taip šiandien, vis vietoje "cituoti" pasirenku pranešimą redagavimą :)

danyboy1984:
Signalo stiprumas rodo nuo 31% iki 39% sokineja. Taip bokstas yra Kintuose ir yra 3G. na bites rysio padengimo zemelapyje mano kaimo vietoveje yra tik Edge bet manau kad 6km tikrai nedidelis atstumas iki boksto. turetu vistiek su antena geriau traukti?ar as klystu?

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją