DVB-T > Kita

Viasat Sport Baltic @ Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas. JAV - Lietuva (LIVE)

<< < (2/2)

andrius.semas:
Apgailestauju, bet sivakar tiesiogines transliacijos nebus. Pazadu, kad iskart po krepsinio rungtyniu - nesvarbu kokia vieta uzims musiskiai lietuviai - internetine nuoroda vaizdo iraso atsisuntimui bus tikrai patalpintas forume. Sekite naujienas :)

AlmiUxXx:

--- Citata iš: andrius.semas  2014-09-13 11:23:14 ---Apgailestauju, bet sivakar tiesiogines transliacijos nebus. Pazadu, kad iskart po krepsinio rungtyniu - nesvarbu kokia vieta uzims musiskiai lietuviai - internetine nuoroda vaizdo iraso atsisuntimui bus tikrai patalpintas forume. Sekite naujienas :)

--- Baigti citatą ---
Lyg čia labai kam reikalingos tos tavo nuorodos :D ko gero daugiau nei pusę forumo vartotojų turi TV tiunerius ir jiems yra nusišikti ant tų tavo nuorodų.

Soliaris:
Tai kiek sykių tam dundukui sakiau, kad ir TV3 Play rodo. Čia jau grynai depresijos požymiai pas jį. Juk web puslapį kuria, nuorodas dėlioja, ripina. Čia jau priklausomybės nuo interneto liga. Jis nebegali jau kitaip. Keista, kad jo artimieji to nemato.

andrius.semas:
Viasat Sport Baltic @ Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas. Lietuva - Prancūzija. Rungtynės dėl 3 vietos.mkv - 3.3 GBMirror:

http://www.multiup.org/download/b2db99dcbef18822f9091c2e9c290d41/Viasat_Sport_Baltic___Pasaulio_vyr_i_krep_oinio___empionatas._Lietuva_-_Pranc__zija._Rungtyn__s_d__l_3_vietos.mkvGero žiūrėjimo!...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją