• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Naujienos:

Sukurta nauja forumo kategorija ,,Internetinė TV" ji matoma tik registruotiems nariams.

Main Menu

http://liux.tv

Pradėjo andrius.semas, 2014-08-26 16:44:45

« ankstesnis - sekantis »

andrius.semas

Vienas iš forumo dalyvių trumpai pasidalijo savo giliomis įžvalgomis apie svetainę http://liux.tv/ Tačiau visagalė Google kažkodėl nesugebėjo savo paieškos variklyje surasti svetainės. 



Mano lietuviškas IP adresas dėl suprantamų priežasčių neatidarė pageidaujamo turinio tinklalapį, nes visas turinys tikriausiai sąmoningai apsaugotas nuo įsibrovėlių lietuvių ir skirtas tik emigrantas (išeiviams lietuviams). Pagalvojau, viena bėda - ne bėda. Pasinaudodamas aktyviais proxy serveriais vis tiek pavyko atidaryti puslapį.



Internetinėje svetainėje įdėmiai perskaičiau tik vargšams emigrantams siūlomas paslaugas:





Netrukus buvo užregistruotas fake vartotojas, norėdamas daugiau sužinoti apie naujo tinklalapio privalumus ir trūkumus. Patikėkite, jų tikrai buvo yra ir bus. Viskas nuo pradžių...

Gaila, bet naujas vartotojas kažkodėl negali žiūrėti tiesioginių transliacijų Online režime:



Archyvinė vaizdo medžiaga - tik vienos paros. Pavyzdžiui, vakarykštės dienos TV laidos transliacijos nebėra archyvuose. Galima žiūrėti tik šiandien parodytus TV laidų įrašus. Vaizdo formatas paremtas MP4 plėtiniu. Sakyčiau, neblogai, nes emigrantas.tv iki šiol sėkmingai gyvena akmens amžiuje.

Dabar galima žiūrėti net keturioliką lietuviškų TV kanalų. Pusė jų - kabeliniai, kurių tikrai nepamatysime kit7 internetų tiekėjų baziniame pakete.







Pagalbos skiltyje rašoma, cituoju: Informacija ruošiama...



lakoniška informacija dėl susisiekimo su administracija:







liux.tv.LRT.pavakario.zinios.mp4 -  33.4 MB

FB profilis: https://www.facebook.com/profile.php?id=100006974944829&fref=ts





Bus papildyta!...

Soliaris

Ta, kas nori, pasistato lėkštę ir žiūri. Arba nusiperka IPTV. Lietuviams net 10 LT brangu, o jie tiek eurais sumoka. Tad kur kas naudingiau šarint užsieniečiams. O per web vargu ar kas ir žiūri.

andrius.semas

#2
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-08-28 00:04:56
Ta, kas nori, pasistato lėkštę ir žiūri. Arba nusiperka IPTV. Lietuviams net 10 LT brangu, o jie tiek eurais sumoka. Tad kur kas naudingiau šarint užsieniečiams. O per web vargu ar kas ir žiūri.

Anksčiau vienam pagrindiniam interneto veikėjui beveik vienerius metus mokėdavau dešimt litų už galimybę žiūrėti stabilų IPTV, kuris buvo pririštas kabutėse tik prie vieno IP adreso, tačiau vieną gražią dieną iš vieno gerbiamo virtualaus draugo išmokęs skenuoti ir ieškoti aktyvius IP adresus, atsisakiau šios galimybės. Juolab atsirado Nepriklausomybė nuo kitų aferistų, kurie tiesiogiai pelnosi iš kvailių lietuvių, kurie visiškai neturi žalio supratimo, su kuo valgoma IPTV. Dabar IPTV drąsiai galiu žiūrėti bet kur, bet kada, bet kaip, - ar mano rankose išmanusis telefonas, planšetė ar nešiojamasis kompiuteris - IPTV visada su manimi. Nesvarbu, kad IPTV žiūrėčiau per kitą IP adresą, už kurį, patikėk manimi, tikrai turėdavau papildomai primokėti pinigus. Taigi nebūčiau eilinis pesimistas, nes šiuo atveju kažkodėl įžvelgiu daug privalumų (pliusų) - ne tik dramatiškus trūkumus. Emigrantai gali sau leisti pinigus už paslaugas, tačiau Marijos žemėje, kurioje netrukus minimalus atlyginimas sieks vos trys šimtus eurų (dieve mano), kiekvienas gautas ir išleistas euras bus tikras praregėjimas. Manau, kad dėl euro įvedimo šalyje jau reikėtų leistis į nuomonių ringą, nes abi pusės elgiasi kaip du pikti ožiai. Čia tarp kitko....

Soliaris

Tavo teisė rinktis. Vieni duoda laisvai, aš riboju. Čia mano reikalas, kaip elgtis. Niekas netrukdo pasiimti statinį Ip iš mobiliojo ryšio tiekėjų. Skenuodamas tu ir randi tokių žioplių, kurie neriša prie IP. Kažkaip mano taip dar ir nesugebėjai nuskenuot nei karto. Gal todėl, kad visi pririšti prie IP? Tik gal pagrįsk savo žodžius, kad tie, kas duoda tau streamą, yra aferistai. O dėl žiūrėjimo per telefoną, tai čia vieniems patinka žiūrėti blusos dydžio vaizdą ir būti laimingiems, kiti žiūri normaliai per TV. Kas dėl minimalaus, tai patys tokio ir esat verti. Pabandyk pasiūlyti steigti profsąjungas, tuoj piestu visi pasistosit.

andrius.semas

#4
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-08-28 10:49:53
Tavo teisė rinktis. Vieni duoda laisvai, aš riboju. Čia mano reikalas, kaip elgtis. Niekas netrukdo pasiimti statinį Ip iš mobiliojo ryšio tiekėjų. Skenuodamas tu ir randi tokių žioplių, kurie neriša prie IP. Kažkaip mano taip dar ir nesugebėjai nuskenuot nei karto. Gal todėl, kad visi pririšti prie IP? Tik gal pagrįsk savo žodžius, kad tie, kas duoda tau streamą, yra aferistai. O dėl žiūrėjimo per telefoną, tai čia vieniems patinka žiūrėti blusos dydžio vaizdą ir būti laimingiems, kiti žiūri normaliai per TV. Kas dėl minimalaus, tai patys tokio ir esat verti. Pabandyk pasiūlyti steigti profsąjungas, tuoj piestu visi pasistosit.

Interneto vartotojui, pavyzdžiui, užtenka nusipirkti Asus RT-N66U tinklo maršrutizatorių, kurio kaina parduotuvėse svyruoja nuo 352 (čia - pigiausias variantas) http://www.kainos.lt/lt/search?search_query=Asus+RT-N66U&submit_search=Ieškoti, kuriame pagal nutylėjimą įdiegtas Updxy servisas.

Asmeninio kompiuterio vartotojas, turintis ISP, nežinodamas jau transliuoją IPTV multicast srautą, kuris automatiškai konvertuojamas į unicast ir leidžia žiūrėti stream'us visiems prie buitinio maršrutizatoriaus pasijungusiems interneto vartotojams. Šiuo atveju tik LAN'e, nors tikrai galima prisijungti per WAN tinklą.

Tiesą sakant, Udpxy servisas nėra lengvai sukonfigūruojamas pačiame maršrutizatoriuje, nes reikalauja labai gilių programavimo žinių.

Man asmeniškai neteko diegti udpxy į savo routerį, o Asus RT-N66U jau turi preloaded. Šaunumėlis :D

Soliaris

Žmogau, kaip tu žadi matyt tokį stremą: http://192.168.1.1:4022/udp/225.2.2.175:1234, arba udp://@225.2.2.22:1234 būdamas išorėje? O susikonfigūruot udpxy nerekia ypatingų žinių. Toliau: nežinodamas jau transliuoją IPTV multicast srautą. Gal gali išverst į žmonių kalbą, ką čia parašei?

RolF2

nu samokslas tiesiog :D asus'us pardavineja jau su udpxy ir vlan'ai jau priskirti pagal teo topologija ir firewallas paruostas , kad semas galetu skanuot :D

Nepirkit asus'u !!!!!

andrius.semas

#7
Projektas tapo komercinis ir prašomas minimalus mėnesinis mokestis už teikiamas IPTV paslaugas: