• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

Tropo

Pradėjo AlmiUxXx, 2014-08-03 15:28:14

« ankstesnis - sekantis »

AlmiUxXx

Nusprendžiau atgaivinti DVB-T kategoriją. Tik čia yra didesnis klausimas - ar tai išvis įmanoma?
Šiandien ryte (ko gero prieš šiandieninius dusinančius karščius) buvo labai geras bangų sklidimas iš Latvijos ir šiek tiek iš Švedijos.
Ryte nustebau, kuomet radija buvo vos ne užkimšta latviškomis stotimis, tai pagalvojau, o kodėl DVB-T nepabandžius pajudinti. Tai va ir radau 66 kanalus (30 vietinių). Svetimų kanalų gretose buvo daugiausia iš Latvijos transliuojami ir retransliuojami kanalai, bet labiausiai nustebino (tiesa neilgai veikęs) bet neblogai sugautas 578MHz dažniu (~460km) ir švediškų kanalų rinkinys. Jeigu dar čia yra bandžiusių širyt skenuoti kanalus ir rezultatai davė vaisių tai galite pasidalinti.

Soliaris

Tu čia su laukine antena skenavai? Pas mane deja kambarinės su stiprintuvu ir kitų signalų nepagaunu. Tuo labiau, kad visai netoli Bubių bokšto gyvenu (Šiauliai).

AlmiUxXx

#2
Citata iš: Soliaris Įrašytas 2014-08-03 22:16:16
Tu čia su laukine antena skenavai? Pas mane deja kambarinės su stiprintuvu ir kitų signalų nepagaunu. Tuo labiau, kad visai netoli Bubių bokšto gyvenu (Šiauliai).
Taip, su tomis vadinamomis lenkiškomis akėčiomis ir stiprintuvu. :D Bet ant tiunerio ir pas mane šį kartą galima sakyti pasisekė, nes tiuneris nelinkęs dažnai tokių signalų gaudyti ir tuo labiau antenos laidas 2 sudūrimus turi, kas aišku dar silpnina signalą.
2014-08-05 Bet tai vistiek nesutrukdė nors kartą ir į Šiaulius "nukeliauti" :D

Soliaris

Bandžiau pas save, bet signalo kokybė 100% tik šiuose pagrindiniuose dažniuose (iš Bubių bokšto):



Visur kitur 0% kokybė.

AlmiUxXx

Na, dienos metu tai čia sunku ir tikėtis kažką pagauti. Stipriausi signalai jei vasarą, tai geriausia skenuoti anksti ryte ~4h - 7h, o jei žiemą, tai vėlai vakare ~0h - 2h.

andrius.semas

Prieš kelerius metus iš antrų rankų nusipirkau mini dvb-t imtuvą (DVB-T USB2.0 | MPEG4 | MPEG2 + nuotolinis + antena) už keliasdešimt litų. Šiuo metu mano nešiojamame kompiuteryje įdiegta  XP SP3 OS. Tačiau sužadinęs taikomąją programą imtuvas dėl nesuprantamų priežasčių pastoviai rodo savo charakterį (kompiuteris tiesiog pakimba). Kokios čia galėtų būti nežinomos mistifkacijos? I need some helps!...


Soliaris

Tu rašyk normaliai ir aiškiai (ne apie kažkokius sužadinimus kažkokių taikomųjų programų) Kas gamintojas? Draiverius sudėjai? Ką konkrečiai naudoji žiūrėjimui?