• Welcome to Radiocool forumas apie skaitmeninę antžeminę televiziją (DVB-T) ir ne tik.
 

ką žiūrėsime kai neliks analoginės?

Pradėjo Aridas, 2010-01-07 15:12:46

« ankstesnis - sekantis »

Aridas

skaitmenine susižavėjau seniai - gyvenimas privertė, kai persikrausčiau gyventi į nuosavą namą. Norėjosi kokybiško vaizdo ir garso, o ir mokėti daug nesinorėjo :)
Taigi nusipirkau Viasat lėkštę ir pora metų buvo nieko (strigo vaizdas ir garsas, dažnai išjungdavo signalą ir panašiai), bet dėl operatoriaus nepagarbos ir akiplėšiškų kainų kėlimo teko atsisakyti jų paslaugų.... >:(
Atėjo Teo Gala laikas. Įsigijau 2 komplektus, rodė tarsi ir gerai, bet paskutiniu metu vaizdas tragiškai blogas: sninga - nematai, lyja- nematai.... Na sakau antena prasta "lenkiškas tinklelis", įsigijau rekomenduojamą  ;) ir turiu tą patį šlamštą tik už 37lt (tiek kainavo antena).
Kitas TV veikia su paprasta kambarine antena, kokybė truputį geresnė.
Taigi ką darysime kai neliks analoginės TV? Kas užtikrins vaizdo ir garso kokybę? Juk man iki TV bokšto viso labo 12km, o negaliu kokybiškai naudotis paslaugomis.....o ką darys toliau gyvenantys. Ar neliks tauta durnių vietoje su šiomis technologijomis  :) >:(

batmanas

Citata iš: Aridas Įrašytas 2010-01-07 15:12:46 ...
Ar neliks tauta durnių vietoje su šiomis technologijomis  :) >:(
Neliks.

arejas

O pries naudojant antena perskaitei instrukcija? Rodos teo siuloma yra su stiprintuvu o kada esi iki 20km nuo siustuvo tai stiprintuvo nereikai naudot nes gausi prastesni vaizda nei be stiprintuvo. Seip stiprintuva rekomenduojama naudoti kada atstumas nuo siustuvo yra ~40km Pats meginau dvejuose miestuose panevezyje iki boksto kazkur 10-20 km naudoju paprasta nuo PC tv tunerio antenite ir puikiai rodo. Isijungiau su stiprintuvu lenkiska ir ka matau ogi tikrai prasta vaizda kartais sustrigimas buna, na kokybe ne ta kuri tiketasi. Ta pati pameginau vilniuje ten iki boksto gerokai toliau nuosavas namas todel kambaryne antenyje nieko doro neparode isijungiau su stiprintuvu lenkiska ir matau idealiai nei kas stringa nei ka.

Beje reikai nepamirst ir rysio duobiu kuriu ne taip jau ir mazai :) gal butent salia jos ar net joje esi todel ir prastas as vaizdas. Na manau iki 2012 metu dar patvarkys tuos siustuvus ir bus tikrai gera ziuret, nors turiu ir gala iptv kurios kokybe tikrai daug geresne nei dvbt sneku apie HD kanalus :)

Bet manau reikai dziaugtis tuom ka turim nes is tokios valdzios kazko stebuklingo nereikia tiketis :)