DVB-T > Neapsisprenžiate kokią DVB-T įrangą pirkti?

Padėkit naujokui

<< < (3/4) > >>

identity:
norejau paklausti, ar sitas dalykelis vertas demesio, ar gerai veikia? nes turiu gigabyte U8000, tai lavonas kaip reta
http://www.avitela.lt/p/kworld-plus-tv-dvb-t-stick--ii-vs-dvbt-395u/

batmanas:
Nesitikėk, kad jeigu Gigabyte nieko nerodo, tai kitas tuneris stebuklingai pradės rodyt. Pirmiausiai reikia signalo(antenos) gero. Kitas klausimas, kas būtent turi gerai veikti? Programinė įranga? Imtuvo jautrumas (nors iš esmės nemanau, kad skiriasi daugely tunerių)?
Turėjau panašų KWorld. Man veikė gerai, nes tiesiog veikė :)

identity:
kas liecia gigabyte, tai jis neturi nuosavos normalios programos palaikancios H,264. toliau - kad ir koki sfota bebandytum, jis nerodo iskarto. reikai pavarineti po kanalus kol jis pradeda rodyti, o tai uztrunka puse minutes, minute... ant linuxu kiek kitaip - tik uzkrovus linuxa jis jau veikia (dega indikatorius). ijungus programa, rodo puikiai, betpaziurejus valanda laiko, pradeda strigineti, pats labai ikaista. atausinus ir ijungus vel - veikia. antena naudoju lauko, signlas geras.
naudojant su win7 media centru, pradziai reikia ji uzkurti su kokiu kitu softu, o tik tada galima ziureti su tuo Win7mediacentru.

tiesiog noriu pasiklausit ar ant sito nera  tokiu bajeriu kaip kad rodo ne is karto, ar turi su savimi normalu softa?..

batmanas:
Tokių bajerių, bent jau man su KWorld tikrai nebuvo. Softas yra, dabar tikriausiai TiVme naudos. Gali išbandyti, gal net ir su Gigabyte veiks, nes rašo, kad ne vien su jų tuneriais veikia: http://tw.kworld-global.com/uploads/TiVme_EN/index.html

identity:
bandziau. neranda priedelio :o

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

[*] Ankstesnis puslapis

Eiti į pilną versiją