DVB-T > Neapsisprenžiate kokią DVB-T įrangą pirkti?

Padėkit naujokui

(1/4) > >>

Jeras:
Sveiki, iš esmės apie tą DVB-T nebaisiai ką ir težinau, bet neseniai įsigijau nešiojamą kompiuterį ir nusprendžiau, jog man dar norėtųsi turėti ir TV čia pat.
Šiek tiek paskaičiau ir dabar nužiūrėjau DealExtreme tokį imtuvą: http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.8325
Norėčiau gal šiek tiek patarimų, gal kas juo naudojatės, gal nerekomenduojate jo, rekomenduojate kitą ir pan.
Ai, ir dar dėl tų antenų, pats tokią pasidaryti sąlygų neturiu, o su tomis visomis aprašytomis visai susipainiojau, tad, kokią man geriausiai įsigyti, kad nebūtų brangu ir gan efektyvu, norėčiau, visgi, kad būtų galima ją įrengti namie.
Dėkoju už atsakymus. :)

Darius:
Tavo parinkti tiunerio privalumas, jog turi normalų lizdą antenai. Kiek žiūrėjau atsiliepimus imtuvas veikia, tik su juo duota softas nepalaiko h.264(Lietuvoje naudojamas vaizdui dekoduoti), tad tv teks žiūrėti su kitom programomis, kaip AltDVB ar VLC t.y. negalėsi naudotis distanciniu. O jei jo tau reikia pirk šitą tiuneriuką http://www.radiocool.lt/testuojame-dvb-t-usb-imtuva-siano-sms1140-uz-40lt-i-dealextreme/ pridėta BlazeHDTV rodė h.264 ir veikė distancinis, bet antenos lizdas nestandartinis tai arba reikia perėjimo arba lituoti kabelį nuo tiunerio prie kitos antenos.

Dėl antenos tai priklauso nuo gyvenamos vietos. Galbūt gaudys signalą ir su antena pridėta prie tiunerio.

Jeras:
Dėkui už asakymą, gyvenu palyginus netoli Vilniaus centro (Žvėryne), tai turbūt įmanoma, jog gaudys ir su pridėta antena, ar ne?

nieko_nera:
yra dar pigiau tuneriu :) http://cgi.ebay.com/Digital-USB-DVB-T-HDTV-TV-Tuner-Recorder-Receiver-9714_W0QQitemZ180332221623QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item29fca354b7#ht_2209wt_883

Jeras:
:O
Na, šitas visai pigus, bet kažkaip net nesitiki ar tikrai gerai veikia...

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją